Mick Foley o sytuacji Vadera, oferta specjalna WWE Network, książka Flairów

Ziggy
Newsów: 80

Jak już wspominaliśmy były WCW World Heavyweight Champion Vader poinformował dziś fanów o diagnozie lekarzy dotyczącej jego problemów z sercem. Generalny Manager Raw Mick Foley odniósł się do całej sytuacji na swoim profilu na facebooku sugerując, że już czas by legendarny zawodnik dostąpił zaszczytu wstąpienia do Hall of Fame.


W lecie przyszłego roku do sprzedaży trafi książka napisana wspólnymi siłami przez obecną mistrzynię kobiet Raw Charlotte oraz jej ojca WWE Hall of Famera Rica Flairów. 320-stronicowe dzieło jest już dostępne w przedsprzedaży w tym miejscu.
Podczas rozmowy z The Telegraph Triple H potwierdził plotki łączące WWE z Conorem McGregorem. Hunter stwierdził, że Irlandczyk ma wszystko co potrzebne do odniesienia sukcesu w tym biznesie i jego zdaniem spokojnie poradziłby sobie z występem w kwadratowym pierścieniu jak chociażby Floyd Mayweather przed laty. The Game podgrzewa atmosferę także za pomocą twittera:WWE przygotowało specjalną ofertę dla byłych subskrybentów WWE Network. Jeśli zatem z jakiegoś powodu zrezygnowaliście z dostępu i zastanawiacie się nad odnowieniem – federacja oferuje Wam darmowy do 31 stycznia przyszłego roku. Z promocji można skorzystać do poniedziałku 21 listopada.

Promując najnowszy film ze swoim udziałem The Rock spytany został o ewentualny start w wyborach prezydenckich w roku 2020. Johnson stwierdził, że nie wykluczałby takiego posunięcia i byłby to dobry sposób na pomoc innym, a tegoroczne pokazują, że wszystko może się wydarzyć.

Na ostatnim Raw przed Survivor Series nieobecni byli Rusev oraz Lana. Fanów Bułgara uspokajamy, gdyż zawodnik nie jest kontuzjowany, a całą sytuację wyjaśniła jego managerka:Plakat nadchodzącego TLC PPV:Rock Bottom - 10 najbardziej kultowych:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (5)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Podczas rozmowy z The Telegraph Triple H potwierdził plotki łączące WWE z Conorem McGregorem. Hunter stwierdził, że Irlandczyk ma wszystko co potrzebne do odniesienia sukcesu w tym biznesie i jego zdaniem spokojnie poradziłby sobie z występem w kwadratowym pierścieniu jak chociażby Floyd Mayweather przed laty.

Conorek niby gardzi wrestlingiem, ale odpowiednia lubrykacja ze strony Vince'a i Huntera oraz dużo zer na czeku na pewno skłoniłyby go do jakiegoś segmenciku a'la Ronda na Wrestlemanii. A może to on był tym zapisem w dealu między WWE a UFC, którego pierwsza część obejmowała występ Brocka na dwusetnej gali? :roll:

napisane przez Morison w dniu : 15-11-2016


Cytat: Morison

Conorek niby gardzi wrestlingiem, ale odpowiednia lubrykacja ze strony Vince'a i Huntera oraz dużo zer na czeku na pewno skłoniłyby go do jakiegoś segmenciku a'la Ronda na Wrestlemanii. A może to on był tym zapisem w dealu między WWE a UFC, którego pierwsza część obejmowała występ Brocka na dwusetnej gali?


Big Show już czeka. Na RR powinno być Conor vs O'Neal, a zwyciezca ujebie giganta na WM :P

napisane przez Arkao w dniu : 15-11-2016

Współczuję Rusevowi :C
I widać po zdjęciu, że robione w Bułgarii...

napisane przez LoboTaker w dniu : 15-11-2016


Cytat: Morison

Conorek niby gardzi wrestlingiem, ale odpowiednia lubrykacja ze strony Vince'a i Huntera oraz dużo zer na czeku na pewno skłoniłyby go do jakiegoś segmenciku a'la Ronda na Wrestlemanii. A może to on był tym zapisem w dealu między WWE a UFC, którego pierwsza część obejmowała występ Brocka na dwusetnej gali?

A tam gardzi... IMO jakoś szczególnie namawiać go nie trzeba będzie, a jak gadał o ludziach w WWE i przyszło do HHH'ów i Vince'ów to złego słowa nie powiedział :P

napisane przez Ziggy w dniu : 15-11-2016


Cytat:

WWE przygotowało specjalną ofertę dla byłych subskrybentów WWE Network. Jeśli zatem z jakiegoś powodu zrezygnowaliście z dostępu i zastanawiacie się nad odnowieniem – federacja oferuje Wam darmowy do 31 stycznia przyszłego roku. Z promocji można skorzystać do poniedziałku 21 listopada.


Po jakiemu to jest napisane, co federacja oferuje?

napisane przez Susek w dniu : 15-11-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy