WWE 2k23 Even Stronger

Mecze dodane do kart Worlds Collide oraz TakeOver, D-X w MSG, Benoit

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Do karty gali Worlds Collide dodany został oficjalnie Fatal 4-Way Match o tytuł NXT Cruiserweight Championship. Obecny mistrz, Angel Garza, postawi na szali swój pas w starciu z trzema rywalami: dwoma nieujawnionymi przedstawicielami brandu NXT UK oraz zwycięzcą zaplanowanego na dzisiejszy odcinek żółtej tygodniówki starcia, w którym udział wezmą Lio Rush, Isaiah "Swerve" Scott i Tyler Breeze.

Z kolei do karty gali NXT TakeOver: Portland dodano oficjalnie pojedynek Johnny Gargano vs Finn Bálor.

Członkowie WWE Hall of Fame Shawn Michaels, Triple H, Road Dogg oraz X-Pac pojawią się podczas live eventu brandu Raw odbywającego się 22 marca w nowojorskim Madison Square Garden.

David Benoit ujawnił, że przez pewien czas objęty był zakazem wstępu na zaplecze gal organizowanych przez WWE: "Stało się tak dlatego, że poszedłem na galę AEW. (...) Musiałem wykonać kilka telefonów, próbowałem z kimś porozmawiać, ale przez kilka miesięcy nikt się do mnie nie odzywał". Syn człowieka, o którym nie wspominamy, dodał jednak: "Wszystko jest już ok. Rozmawiałem z ich prawnikami, jestem wszędzie mile widziany, jest ok".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy