McIntyre o współpracy z Angle, krytyka "Wild Card Rules"

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Drew McIntyre udzielił wywiadu Sports Illustrated. Przyznał, że jest wdzięczny Kurtowi Angle za to, że zdecydował się na współpracę z nim zarówno w WWE, jak i Impact Wrestling. Szczególnie pod koniec kariery WWE Kurt bardzo pomógł w podbudowaniu pozycji Szkota, za co ten jest mu wdzięczny, choć nie zna powodów wsparcia. Dodał, że rozwinął się także dzięki pracy pod okiem Shawna Michaelsa w Performance Center. Na sam koniec McIntyre przypomniał, że nigdy nie miał okazji, by zostać mistrzem świata w WWE i ma nadzieję, że taka szansa narodzi się, gdy zdobędzie walizkę Money in the Bank.

Najbliższe nagrania NXT UK zostaną przeprowadzone przy okazji Download Festival w Derby. WWE zapowiedziało już, że wystąpią tam takie gwiazdy jak Adam Cole, Kyle O'Reilly, Matt Riddle, czy Shayna Baszler.

Zagraniczne media dość ostro krytykują wykorzystanie zasady "Dzikiej Karty" w WWE. W wielu artykułach podkreśla się, że już po jednym tygodniu fani mogą czuć się zdezorientowani tym, kto należy do danego brandu. Oprócz tego kreatywni zamiast skupić się na promocji gwiazd walczących o tytuły mistrzowskie, to dostajemy kolejne segmenty chociażby z Eliasem, Romanem Reignsem, The Mizem, czy Shane'em McMahonem. Zakwestionowano także ważność samego SuperStar Shake-Upu i podziału na brandy.

Co ciekawe, mimo tej krytyki samo Raw zanotowało wzrost oglądalności. W tym tygodniu show oglądało 2.349 milionów widzów. To rezultat o 4.7% lepszy niż z poprzedniego tygodnia. I to mimo faktu, że Raw było wcześniej nagrane w Londynie.

Goldberg odniósł się do zbliżającej się walki z Undertakerem na Super ShowDown.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy