McAfee mógł wziąć udział w Royal Rumble Matchu, szczegóły odnośnie powrotu

Giero
Newsów: 1644

Royal Rumble nie tylko było okazją do powrotu dla zawodników i zawodniczek. Do pracy przy stole komentatorskim wrócił również Pat McAfee.

Co ciekawe, podczas swojego podcastu McAfee zdradził, że pierwotnie owszem, miał wrócić, ale podczas Royal Rumble Matchu. Dostał taką propozycję, jednakże ostatnio musiał poświęcić więcej czasu rodzinie, zwłaszcza biorąc pod uwagę ciążę jego żony - dlatego nie mógł zaangażować się w pracę nad powrotem do formy. Dodatkowo pracował przy okazji programów dotyczących futbolu. Wobec tego po prostu postawiono na jego obecność przy stanowisku komentatorskim.

Pat dodał również, iż niewiele brakowało, a w ogóle by się nie pojawił w The Alamodome. Przez opóźnienie samolotu pojawił się na miejscu na pół godziny przed startem gali.

Tutaj jeszcze wspomnę o ostatnich ustaleniach PWInsider. Oficjele do końca trzymali powrót Pata w tajemnicy. Do tego stopnia, że nie wiedzieli o tym komentatorzy - Corey Graves i Michael Cole. Stąd ich reakcje miały być w stu procentach spontaniczne. Jeszcze nie do końca wiadomo, czy występ McAfeego oznacza jego powrót na stałe na SmackDown. Zapewne przekonamy się w najbliższy piątek.

Pat McAfee

dodane przez Giero w dniu: 31-01-2023 21:12:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy