Lokalizacja premierowego AEW Collision, Aussie Open w AEW, wydarzenia z Dynamite

Giero
Newsów: 1644

Tony Khan oficjalnie potwierdził, iż premierowe AEW Collission 17 czerwca odbędzie się w Chicago. Bazując na ostatnich doniesieniach, to niemal na pewno zwiastuje dogadanie się organizacji z CM Punkiem i jego rychły powrót - choć na razie nie zostało to ogłoszone i zobaczymy, w jaki sposób podejdą do tego oficjele.All Elite Wrestling potwierdziło także nawiązanie umów z Aussie Open, czyli Markiem Davisem i Kyle'em Fletcherem. Fletcher ostatnio rywalizował już w ringu AEW, natomiast David dochodzi do siebie po kontuzji i operacji.

________________________________

To właśnie wspomniany Fletcher był rywalem Orange'a Cassidy'ego w walce otwierającej najnowsze Dynamite. Cassidy obronił International Championship.

Oprócz tego doszło jeszcze do dwóch starć mistrzowskich tego wieczora. House of Black nadal są mistrzami trios, po wygraniu walki z AR Foxem, Blakiem Christianem i Metalikiem. Natomiast Lucha Bros utrzymali tytuły tag team ROH w pojedynku z Claudio Castagnolim i Wheelerem Yutą, choć nie obyło się bez ingerencji The Young Bucks.

Link do filmu


Link do filmu


W trakcie Dynamite doszło także do podpisania kontraktu na Unsanctioned Match pomiędzy Chrisem Jericho a Adamem Cole'em, który będzie miał miejsce podczas Double or Nothing. Niespodziewanie siły z Cole'em i Roderickiem Strongiem połączy Sabu, wobec liczebnej przewagi Jericho Appreciation Society.

Link do filmu


Na Rampage zobaczymy:
- The Acclaimed & Billy Gunn vs. Rush, Preston Vance & Dralistico
- The Gunns & Ethan Page vs. Frescomatic, Watson & Jeaux Braxton
- Hikaru Shida & Britt Baker vs. Marina Shafir & Nyla Rose
- Lee Moriarty & Big Bill vs. Best Friends

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy