Lars Sullivan stracił wielką szansę, Co się dzieje z Jordanem?

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Lars Sullivan z powodu kontuzji nie pojawi się w telewizji przez minimum kilka tygodni. Znany dziennikarz Dave Meltzer poinformował, że gigant stracił tym samym wielką szansę. Pierwotne plany zakładały bowiem, że pokona on Killiana Daina na gali w Filadelfii, a następnie zostanie pretendentem do tytułu mistrzowskiego NXT. Miał on walczyć o złoto z Andrade „Cien” Almasem podczas TakeOver: New Orleans. Możliwe, że właśnie wtedy zostałby on nowym mistrzem oraz twarzą złotego brandu.

Nie zmienia to jednak faktu, że WWE bardzo liczy w przyszłości właśnie na Sullivana, który nazywany jest wielkim talentem na zapleczu federacji. Do tej pory nie stoczył jeszcze wielkich walk w NXT, a jego największym sukcesem można nazwać pokonanie Kassiusa Ohno na jednej z gal TakeOver.

Niestety nadal nie wiadomo, jak poważny jest uraz, którego doznał kilka tygodni temu Jason Jordan. Były Raw Tag Team Champion ma obecnie problemy z kontuzją szyi, która spowodowała wycofanie go z live eventów oraz prawdopodobnie kilku gal Raw. Obecnie wydaje się, że Jordan opuści także Elimination Chamber, a możliwe też, że nie będzie obecny na WrestleManii.

Nikki Bella vs Naomi vs Paige:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy