Kurt Angle zostanie dziadkiem, gwiazdy WWE krytykują AEW, Ryback

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Szykujący się do wznowienia kariery zawodniczej Ryback zasugerował, iż pojawi się w przyszłym roku w All Elite Wrestling. Były posiadacz WWE Intercontinental Championship nie występował w ringu od sierpnia 2018 roku, kiedy to zaliczył krótki run w Northeast Wrestling, niewielkiej federacji organizującej gale w, jak sama nazwa wskazuje, północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

Pozostając w temacie AEW, szereg byłych i obecnych gwiazd WWE skomentowało na Twitterze zakończenie ostatniego odcinka AEW Dynamite. W cieszącym się wyjątkowo złą sławą segmencie jeden z zamaskowanych członków stajni The Dark Order wykonywał, będąc na samym środku ringu, wyjątkowo sztucznie wyglądające punche na Dustinie (od 4:22):

Link do filmu

Sytuację w humorystyczny sposób skomentowali m.in Randy Orton, Mark Henry oraz Trish Stratus. Głos zabrał również Tama Tonga, sugerując, że osobą wykonującą felerne uderzenia musiał być... Enzo Amore.

Głos w sprawie zabrał również główny zainteresowany, Dustin Runnels: "Jest prawie 2020 i jestem zawstydzony tym, co zobaczyłem (...) Proszę, naucz się wyprowadzać uderzenia. Albo, jeszcze lepiej, przyjdź na zajęcia, które prowadzę co tydzień i wtedy ja Cię nauczę."

Jason Jordan, były zawodnik WWE, zatrudniony obecnie w federacji jako producent, ogłosił, iż wspólnie z żoną spodziewa się w przyszłym roku narodzin pierwszego dziecka. Zawodnikowi na Twitterze pogratulował oczywiście jego "ojciec", Kurt Angle.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy