Kurt Angle vs Triple H? Braun Strowman gotowy do powrotu

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że Braun Strowman jest już w 100% gotowy do powrotu. Były członek The Wyatt Family doznał kontuzji podczas trasy po Europie i musiał przejść operację. Federacja ogłosiła wtedy, że jego przerwa może potrwać nawet sześć miesięcy. Był to oczywiście work, który miał promować powracającego Brauna jako jeszcze większego niszczyciela. Braun nadal jest największym faworytem do stoczenia pojedynku z Brockiem Lesnarem na gali SummerSlam.

Nie tylko Strowman jest gotowy do powrotu między liny. Dash Wilder także wyleczył wszystkie urazy i w najbliższych tygodniach grupa Revival znowu będzie obecna na Raw. Co ciekawe, Wilder i Dawson byli już na zapleczu wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki.

Coraz więcej informacji sugeruje, że storyline z udziałem Kurta Angle'a i Corey Gravesa doprowadzi do powrotu Stephanie McMahon na Raw. Co ciekawe, całe to zamieszanie może zakończyć się powrotem Angle'a do ringu. Olympic Champion miałby stoczyć walkę z Triple H'em na SummerSlam, Survivor Series, Royal Rumble lub WrestleManii.

Informowaliśmy już dziś, że na SmackDown odbędzie się walka drużynowa z udziałem zawodników, którzy zawalczą w Money in the Bank Ladder Matchu. WWE zapowiedziało jeszcze trzy kolejne starcia. Naomi podejmie Taminę, Charlotte Flair spotka się z Natalyą, a New Day i Breezango zawalczą z braćmi Uso oraz The Colons.

Roman Reigns vs Seth Rollins z zeszłorocznego Money in the Bank:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Cash-in Ambrose'a, chyba ostatni raz kiedy faktycznie zamarkowałem oglądając WWE... good times.

napisane przez Kcramsib w dniu : 13-06-2017

Romek ma dobry timing czy odkopywaniu na 2, tyle razy musi to robić to niezłej wprawy nabrał. Jeszcze spear skontrowany w Pedigree, coś pięknego. Świetna walka, obaj zawodnicy pokazali się z najlepszej strony, pochwalę Reingsa za jego świetną pracę, na samej gali i następnej nocy wycisnąć równe, dobre walki to budzi szacunek, stwierdzenie, że jest słaby w ringu jest nietrafione.

napisane przez mkr7 w dniu : 13-06-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy