WWE 2k23 Even Stronger

Kurt Angle po operacji, spoilery z NXT

Giero
Newsów: 1582

WWE Hall of Famer Kurt Angle poinformował w mediach społecznościowych, iż ma za sobą dość poważne operacje. Pomyślnie przeszedł zabiegi kolan i to w obu nogach. Teraz przed nim rehabilitacja.

Poniżej najważniejsze informacje z ostatniego epizodu NXT!

Roderick Strong prawdopodobnie doznał kontuzji kostki. Dowiedzieliśmy się tego podczas NXT, gdyż Strong i Damon Kemp mieli walczyć z Pretty Deadly. Do pojedynku jednak ostatecznie nie doszło. Sytuacja jest o tyle tajemnicza, iż nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy Strong rzeczywiście doznał urazu. A niedawno mieliśmy informacje, że kilkukrotnie prosił organizację o zwolnienie z kontraktu. To spowodowało wątpliwości wokół jego statusu.

Za to w pełni prawdziwe wydają się wieści o urazie nogi Nikkity Lyons. Przez to musiała zrezygnować z udziału w Breakout Tournament.
Storyline'owo z sytuacji skorzystała Tiffany Stratton, która weszła w miejsce Lyons w drabince i pokonała Fallon Henley. Tym samym w finale zmierzy się z Roxanne Perez. Póki co nie podano terminu tego starcia.

Za to karta NXT In Your House wzbogaciła się o nowe pojedynki: Mandy Rose vs. Wendy Choo i Gigi Dolin & Jacy Jayne vs. Kayden Carter & Katana Chance.

NXT Women's Tag Team Championship
Gigi Dolin & Jacy Jayne vs. Kayden Carter & Katana Chance

NXT North American Championship
Cameron Grimes vs. Carmelo Hayes

NXT Tag Team Championship
Pretty Deadly vs. Creed Brothers

NXT Women's Championship
Mandy Rose vs. Wendy Choo

NXT Championship
*tytuł może zmienić właściciela w przypadku dyskwalifikacji
Bron Breakker vs. Joe Gacy

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy