Kto wprowadzi Goldberga do Hall of Fame? Rey Mysterio o negocjacjach z WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1216

Bill Goldberg będzie jedną z głównych postaci tegorocznego Hall of Fame. Według PWInsider w zasadzie niemal pewne jest, że osobą wprowadzającą go będzie Paul Heyman. Decyzja może wydawać się dziwna, ale najwidoczniej obydwaj panowie muszą bardzo dobrze znać się prywatnie. Wkrótce federacja powinna potwierdzić wiadomość.

Rey Mysterio w ostatnich tygodniach wciąż pracuje na scenie niezależnej, a wkrótce czeka go wielka walka z Jushinem "Thunder" Ligerem w NJPW. Luchador w ostatniej rozmowie z Inside the Ropes przyznał jednak, że trwają rozmowy w sprawie jego dołączenia do WWE. Jak przyznał: "Wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że wkrótce ponownie usiądziemy przy stole i określimy w końcu pomysły na moją osobę".

Przed nami kolejny epizod NXT. Andrade "Cien" Almas ponownie postawi pas mistrzowski na szali przeciwko Johnny'emu Gargano. Tym razem na szali będzie także kariera pretendenta w NXT.Michelle McCool umieściła na Instagramie serię materiałów z wspólnych treningów z jej mężem - Markiem Calawayem (The Undertaker). Filmiki podsyciły spekulacje, że "Deadman" szykuje się do kolejnego występu, tym razem na WrestleManii 34.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Goldberg

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 21-02-2018 19:39:23

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy