Kto uzupełnił HoF? Karta pierwszej nocy TakeOver, daty kolejnych PPV, status Sullivana

Giero
Newsów: 1906

PWInsider podało prawdopodobne terminy kolejnych gal PPV od WWE. Money in the Bank odbędzie się 16 maja, z kolei Backlash 20 czerwca. Obydwa wydarzenia będą miały miejsce w nowej lokalizacji Thunderdome - Yuengling Center na Południowej Florydzie.

Podczas ceremonii Hall of Fame poznaliśmy nazwiska gwiazd, które dołączyły do HoF w ramach skrzydła "Legacy". Za 2020 rok są to: Ray Stevens, Brickhouse Brown, Dr. Death Steve Williams, Baron Michele Leone i Gary Hart. Natomiast w klasie 2021 znaleźli się: Dick The Bruiser, Pez Whatley, Buzz Sawyer, Ethel Johnson i Paul Boesch.

WWE zapowiedziało, że podczas kick-offu do pierwszej nocy gali NXT TakeOver: Stand & Deliver zobaczymy walkę Zoey Stark vs. Toni Storm. Tym samym tak wygląda aktualna karta dzisiejszego show:

Pre-Show Match:

Zoey Stark vs. Toni Storm

NXT WOMEN'S CHAMPIONSHIP Match:

Io Shirai (c) vs. Raquel Gonzalez with Dakota Kai

NXT TAG TEAM CHAMPIONSHIP Match (VACANT):

MSK vs. Grizzled Young Veterans vs. Legado del Fantasma

NXT UK CHAMPIONSHIP Match:

WALTER (c) vs. Tommaso Ciampa

GAUNTLET ELIMINATOR FOR A NXT NORTH AMERICAN CHAMPIONSHIP MATCH:

Leon Ruff (first participant) vs. Isaiah "Swerve" Scott (second participant) vs. Bronson Reed (third participant) vs. Cameron Grimes (fourth participant) vs. Dexter Lumis (fifth participant) vs. LA Knight (final participant)

Winner challenges NXT North American Champion Johnny Gargano on Night Two.

Pete Dunne vs. Kushida

Wygląda na to, że powoli stabilizuje się w końcu sytuacja Larsa Sullivana. Znamy już nawet datę i miejsce jego pierwszego publicznego wystąpienia od zwolnienia z WWE. 8 maja pojawi się podczas podpisywania autografów na zaproszenie The Wrestling Universe Store z Nowego Jorku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy