Kto trafi do Hall of Fame w tym roku? Kontuzje div, Rusev zaprzecza plotkom, SmackDown

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Uwaga! Poniższa paczka newsów zawiera duże spoilery z wczorajszego tapingu SmackDown.

Oglądalność ostatniego odcinka Raw wyniosła 3,323 mln widzów, co stanowi spadek w porównaniu z tygodniem poprzednim (3,575 mln).

Kilka dni temu poznaliśmy pierwszego członka tegorocznej klasy WWE Hall of Fame, okazał się być nim Sting. Od dawna pojawiają się informacje, że dołączyć do niego w tym elitarnym gronie mogą The Fabulous Freebirds. Oficjele zastanawiali się, czy Jimmy Garvin ma być wprowadzony z pozostałymi członkami grupy, czy nie, ale na jego obecność nalega Michael Hayes, więc prawdopodobnie Garvin także wstąpi do Hall of Fame. Wśród faworytów wymienia się też Stana Hansena i JBL’a. Pracownicy WWE są przekonani, że obecny komentator Raw na pewno w końcu zostanie wprowadzony do Hall of Fame i o ile federacja nie planuje się z tym spieszyć, nikt nie zdziwiłby się, gdyby doszło do tego w tym roku.

W ostatnich dniach docierały do nas sprzeczne informacje na temat rzekomej kontuzji Sashy Banks. PWInsider poinformował, że Banks cierpi z powodu uszkodzonego więzadła piszczelowego w jednym z kolan. Przerwa zawodniczki powinna potrwać do lutego.

Potwierdziły się także plotki o kontuzji Paige. Angielka w wywiadzie dla „Channel Guide Magazine” przyznała, że doznała lekkiego wstrząśnienia mózgu w trakcie złego lądowania po jednej z akcji. Jej przerwa również nie powinna potrwać długo.

Wczoraj pojawiły się informacje, że Rusev zmaga się z kontuzją kolana. Sam zainteresowany zaprzeczył im jednak na Twitterze:W związku z występami na trzech kolejnych galach PPV Brock Lesnar ma też pojawiać się częściej na tygodniówkach i live eventach. Jak już pisaliśmy, że 11 marca wystąpi na live evencie w Montrealu, a teraz zapowiedziano, że pojawi się na następnym Raw i na nagraniach SmackDown 22 marca.

Wspominaliśmy niedawno, że jeden z kolejnych odcinków serialu „Supernatural” będzie utrzymany w tematyce pro wrestlingu. TVLine poinformował, że gościnnie wystąpi w nim The Miz.

W tym miejscu zaczynają się spoilery z wczorajszych nagrań SmackDown.
Podczas nagrań ogłoszono, że na Royal Rumble Dean Ambrose będzie bronił Mistrzostwa Interkontynentalnego w Last Man Standing Matchu. Jego przeciwnikiem będzie Kevin Owens.

Na SmackDown doszło do walki rewanżowej między Kalisto a Alberto Del Rio. Niespodziewanie dzięki pomocy Kinga Barretta wygrał ten drugi i został nowym Mistrzem Stanów Zjednoczonych.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

WWE poraz kolejny pokazało, że jak dobrej informacji byśmy nie dostali to i tak na następnej gali potrafią zepsuć humor. Dawać pas Kalisto tylko po to, żeby już na SD! go stracił to czysta głupota. Jeżeli Vince teraz nie pójdzie za ciosem i nie zrobi z luchadora dwukrotnego mistrza Stanów Zjednoczonych to strasznie zgnoją młodą, dobrze zapowiadającą się gwiazdę latynoską, której podobno tak im brakuje.

napisane przez Yarexon w dniu : 13-01-2016

Hansen? Miodzo. JBL? Meeh. Podejrzewam, że do HOF trafi też w tym roku Big Van Vader, mówi się o nim od jakiegoś czasu...

napisane przez Kcramsib w dniu : 13-01-2016

Sasha, Paige, Rusev...a nawet jeśli Rusev nie, to not sure if WWE or Arsenal Londyn.

...ale Last Man Standing match na RR może być bardzo mocnym punktem gali. Szkoda tylko, że praktycznie wyklucza zawodników z walki wieczoru.

napisane przez Morison w dniu : 13-01-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy