Kto jeszcze wejdzie do HoF? Zmiany dot. ceremonii

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

Torrie Wilson i Brutus "The Barber" Beefcake to prawdopodobnie kolejne osoby, które wejdą do tegorocznej klasy Hall of Fame. Dla przypomnienia - WWE już potwierdziło, że pierścienie dostaną wszyscy członkowie D-Generation X oraz Honky Tonk Man. Z kolei według najnowszych doniesień organizacja planuje jeszcze wprowadzenie Taza i The Hart Foundation.
Co ciekawe, Sean Waltman (X-Pac) był ostatnio gościem w audycji Sama Robertsa. Sean stwierdził, że WWE planuje spore zmiany organizacyjne wokół samej ceremonii Hall of Fame. Nie potwierdził do końca o co chodzi, ale być może zostanie skrócony czas wypowiedzi legend i oficjele zrezygnują z osób wprowadzających dane gwiazdy do HoF.

Lokalne zapowiedzi sugerują, że na najbliższym Monday Night Raw ma dojść do Handicap Matchu. Roman Reigns i Seth Rollins zmierzą się z Drew McIntyre'em, Bobbym Lashleyem i Eliasem. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale raczej na pewno dojdzie do kolejnych konfrontacji tych gwiazd. Ponadto niemal pewne jest, że Dean Ambrose ponownie dołączy do Rollinsa i Reignsa, a to wiąże się z kolejnym zjednoczeniem The Shield.

WWE Top 10: Batista's Nastiest Beatdowns

Link do filmu


W poniedziałek po Raw na WWE Network zostanie wyemitowany specjalny program poświęcony Romanowi Reignsowi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy