Krajobraz przed TakeOver War Games oraz Survivor Series

Arkao
Newsów: 1409

Podczas wczorajszego NXT doszło do wielkiej walki trzech brandów. Na arenę wkroczyły gwiazdy SmackDown oraz Raw i przez praktycznie całe dwie godziny widzieliśmy wielką rywalizację. Nadal nie znamy składu drużyny NXT, zarówno w męskim, jak i żeńskim Survivor Series Matchu. Nie poinformowano też, czy dowiemy się tego dopiero podczas samej gali, czy jednak kilka dni wcześniej.

Nie odbył się też pojedynek o miano pretendenta do tytułu mistrza NXT podczas Survivor Series. Starcie to zobaczymy dopiero podczas sobotniego TakeOver: War Games. Przypomnijmy, że Pete Dunne, Killian Dain oraz Damian Priest stoczą triple threat match, a zwycięzca następnego dnia wejdzie do ringu z Adamem Cole'em.

Nie znamy też jeszcze składu całej drużyny, która w sobotni wieczór spotka się w klatce z Undisputed Erą. W tym momencie Tommaso Ciampę wspierają Keith Lee oraz Dominic Dijakovic. Nie wiadomo, kto może być czwartym członkiem drużyny, ale dowiemy się tego prawdopodobnie przed samą galą.

WarGames Match: The Undisputed Era (Adam Cole, Roderick Strong, Bobby Fish i Kyle O'Reilly) vs. Tommaso Ciampa, Keith Lee, Dominik Dijakovic, ???
WarGames Match: Rhea Ripley, Tegan Nox, Mia Yim, Candice LeRae vs. Shayna Baszler, Io Shirai, Bianca Belair, Kay Lee Ray
#1 Contender's Match: Killian Dain vs. Pete Dunne vs. Damian Priest
Finn Balor vs. Matt Riddle


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy