Kontuzje Morrisona i Catanzaro, dobre reakcje na Bunny'ego w WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1427

Wrestling Observer Newsletter poinformowało, że kontuzji kolana podczas ostatniego Raw doznał John Morrison. Z urazem miał zakończyć walkę z WWE United States Championem Riddle'em. Nie wiadomo jeszcze, jak długo może potrwać pauza Morrisona, czy też ograniczona aktywność w ringu.

Pojawiają się też informacje o stanie zdrowia Kacy Catanzaro. Zawodniczka została zaatakowana brutalnie przez Xię Li podczas ostatniego NXT. Storyline'owo jej przerwa ma trwać kilka miesięcy. Oficjalnie - Catanzaro rzeczywiście miała mieć jakieś problemy zdrowotne w ostatnich tygodniach i ten atak pomógł w wypisaniu jej z telewizji na jakiś czas.

Dość dobre reakcje na zapleczu ma zbierać Bad Bunny. Występy celebrytów w WWE są różnie odbierane przez resztę gwiazd, zazwyczaj negatywnie. Bunny jest jednak przykładem ciężkiej pracy od początku przygody z WWE. Ponoć bierze występy w ringu bardzo poważnie do siebie i intensywnie spędza czas na treningach. Ma być też osobą otwartą, dzięki czemu pozostali pracownicy i gwiazdy z łatwością nawiązali z nim pozytywne kontakty.

Cesaro w After the Bell:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy