Kontuzje czołowych zawodników NXT oraz Raw

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

Wielu fanów zauważyło, że Pete Dunne przystąpił do walki w sobotnim main evencie NXT TakeOver: War Games z opatrunkiem na prawej nodze, pod koniec starcia zaś wyraźnie kulał. Okazuje się, że nie był to work. Podczas odbywającego się po zakończeniu gali wywiadu Triple H przyznał, że posiadacz NXT United Kingdom Championship mierzył się w ostatnich tygodniach z uciążliwą kontuzją: pęknięciem jednej z kości śródstopia.

Z urazem zmaga się również Braun Strowman. Jak podaje Dave Meltzer, w najbliższych dniach "Monster Among Men" podda się najprawdopodobniej zabiegowi usunięcia powodujących ból odprysków kości w łokciu. Przewiduje się, że zawodnik, wypisany z telewizji poniedziałkowym atakiem kierowanej przez Barona Corbina grupy heeli, powróci do ringu jeszcze przed styczniowym Royal Rumble PPV.

Velveteen Dream został doceniony przez samego Hulka Hogana:Niedzielna "inwazja" Enzo Amore na trybuny podczas Survivor Series PPV nie pomogła, wbrew nadziejom samego zainteresowanego, w promocji jego poniedziałkowego koncertu. Odbywający się w legendarnym klubie "Whisky a Go Go" występ obejrzało na żywo zaledwie kilkadziesiąt osób.

Tymczasem na najciekawszym obecnie Twitterze w świecie wrestlingu... ;)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy