Kontuzje czołowych gwiazd federacji, Bret Hart o Goldbergu

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Wśród faworytów do zmiany brandu podczas zbliżającego się draftu coraz częściej wymieniane są nazwiska Aleistera Blacka oraz Buddy'ego Murphy'ego. Fanem zawodników jest ponoć sam Paul Heyman, który chętnie widziałby ich w składzie zarządzanej przez siebie tygodniówki.

Bray Wyatt oraz Sasha Banks odnieśli kontuzje podczas niedzielnego Hell in a Cell PPV. Szczegółowy stan zdrowia zawodników pozostaje póki co tajemnicą federacji, wydaje się jednak, iż przynajmniej uraz The Fienda nie jest poważny, wziął on bowiem udział w dark segmencie po zakończeniu poniedziałkowego Raw. W jego trakcie wykonał na Cesaro swoją popisową akcję, Mandible Claw.

Na niegroźny uraz uskarża się również pierwszy w historii posiadacz WWE United Kingdom Championship, Tyler Bate. Z tego powodu odwołany został jego udział w dzisiejszej gali federacji ATTACK! Pro Wrestling.

Listę kontuzjowanych obecnie zawodników uzupełnia Samoa Joe. Były posiadacz TNA World Heavyweight Championship złamał palec miesiąc temu, podczas wrześniowego półfinału turnieju King of the Ring.

Bret Hart udzielił wywiadu, w którym skrytykował wcielenie Goldberga do WWE Hall of Fame. "Nie rozumiem, jak można przyjmować do Hall of Fame gościa, który skrzywdził tak wielu wrestlerów, a do tego nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji. Jego przeciwnika trzeba było zwykle zdrapywać z maty, a on był tylko klepany po plecach i chwalony za dobrze wykonana robotę". W dalszej części rozmowy Kanadyjczyk ujawnił również, iż kontuzja, jakiej nabawił się przez Goldberga, kosztowała go ok. 16 milionów dolarów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy