Kontuzja Strowmana, gwiazdy upomniane, McMahon stawia na swoim, Slammy Awards, WWE Network

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Ze względu na uraz Brauna Strowmana, WWE musiało pozmieniać niektóre krótkoterminowe plany. Pierwotnie "The Monster Among Men" miał stanąć do walki o tytuł WWE na TLC, jednak z racji kontuzji nie będzie to możliwe i jego miejsce zajął AJ Styles.

Federacja zazwyczaj rozpisuje tygodniówki co do minuty, lecz mimo to pojawił się spory problem organizacyjny. Mianowicie niektóre zawodniczki i niektórzy zawodnicy wychodzą poza przeznaczony im czas, co prowadzi do sytuacji, w których trzeba kończyć show w pośpiechu, z racji goniącego czasu antenowego. Kilku członków rosteru otrzymało ostatnimi czasy reprymendy za swoje zachowanie.

Segment otwierający ostatnie Raw był w całości pomysłem Vince'a McMahona. Wywołało to pewne spięcia na zapleczu, bowiem nie każdy był fanem rozpisania tej części gali w taki sposób, uważając ją po prostu za słabą. Nie jest to oczywiście odosobniony przypadek, ponieważ McMahon znany jest ze "stawiania na swoim" w kwestiach kreatywnych, nawet jeśli jego decyzje nie zdobywają uznania wśród writerów.

WWE "po cichu" zapowiedziało na Twitterze tegoroczne Slammy Awards, choć na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat tego wydarzenia.

Pozostałe nowości na WWE Network w grudniu:

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 02-12-2020 13:54:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy