Kontuzja Reya Mysterio, rekordowy występ Gunthera, wsparcie dla Rhodesa

Giero
Newsów: 1644

Rey Mysterio ostatecznie nie wziął udziału w Royal Rumble Matchu, a póki co WWE zdawkowo tłumaczy tę sytuację. Więcej zdradza "Wrestling Observer", bowiem zawodnik miał doznać kontuzji na SmackDown podczas walki z Karrionem Krossem.
Ponadto wygląda na to, że samo WWE coraz poważniej podchodzi do myśli o walce Reya z Dominikiem Mysterio na WrestleManii. Dotychczas weteran niechętny był na konfrontację z synem w ringu. Stąd motyw z Dominikiem, który ukradł maskę ojcu podczas RR. Być może właśnie jakimś atakiem syna kreatywni wyjaśnią nieobecność Reya. Teraz przekonamy się, jak długo będzie pauzować.

Z kolei znakomity występ podczas męskiego Royal Rumble Matchu zaliczył Gunther. Intercontinental Champion wyszedł jako pierwszy do walki i był w finałowej dwójce. Wytrzymał w ringu ponad godzinę i dziesięć minut, co jest nowym rekordem. Do tego na sam koniec pokazał się ze świetnej strony podczas konfrontacji z Codym Rhodesem. Sporo fanów deklaruje Gunthera jako MVP tej gali. Warto też podkreślić, że podczas walki miał konfrontację z Brockiem Lesnarem, co być może zwiastuje ich potyczkę w przyszłości.

Jak wiadomo, sam RR Match wygrał Cody Rhodes, który miał spore wsparcie także na zapleczu. W Alamodome obecna miała być gwiazda All Elite Wrestling - Ricky Starks. Zawodnicy są bliskimi przyjaciółmi, szczególnie od czasu, gdy powstało AEW.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy