Kontuzja Reya Mysterio, Mauro Ranallo odszedł z WWE, spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1374

W poniedziałek WWE ogłosiło kontuzję Reya Mysterio. Legendarny luchador miał doznać urazu podczas gali Payback, gdzie wraz z synem Dominickiem pokonali Murphy'ego i Setha Rollinsa. Co ważniejsze - nie jest to storyline'owa kontuzja. Ma pauzować do dwóch miesięcy.

Mauro Ranallo nie jest już związany z WWE. Komentator informację potwierdził na Facebooku. Ranallo podpisał kontrakt z organizacją w 2015 roku. Na początku pracował na SmackDown, potem przeniósł się na NXT.

Poniżej newsy z Monday Night Raw.

Liv Morgan i Ruby Riott pokonały Peyton Royce oraz Billie Kay. Tym samym to Riott Squad zawalczą o tytuły tag teamowe kobiet z Nią Jax i Shayną Baszler. Nie wiadomo na razie kiedy, ale prawdopodobnie podczas Clash of Champions 27 września. Jednocześnie, zgodnie ze stypulacją, doszło do rozpadu The IIconics.

Link do filmu


Randy Orton zyskał kolejną szansę, by odebrać WWE Championship Drew McIntyre'owi. "Viper" najpierw pokonał Kevina Owensa, a potem wyszedł zwycięsko z Triple Threat Matchu, gdzie byli jeszcze Keith Lee i Seth Rollins. Będzie to rewanż za SummerSlam, a do walki dojdzie na Clash of Champions.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy