Kontuzja gwiazdy WWE, Reigns w trailerze filmu

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 55

Według Wrestling Observer Newsletter Sheamus zmaga się obecnie ze wstrząśnieniem mózgu. Irlandczyk prawdopodobnie doznał urazu tydzień temu na SmackDown, gdzie w drużynie z Cesaro i Drew McIntyre'em zmierzył się z The New Day. Warto dodać, że w tym samym pojedynku kontuzję złapał także Big E, który możliwe, że będzie musiał przejść operację.

Bully Ray wyznał ostatnio, dlaczego po jego powrocie do WWE w 2015 roku nigdy nie ujrzeliśmy postaci "Bully'ego Raya". Otóż Vince McMahon był przychylny temu pomysłowi, ale gryzło się to z polityką federacji, która nie mogła pozwolić sobie na posiadanie w rosterze wrestlera o pseudonimie "Bully", jednocześnie prowadząc program Be-A-Star. Prezesa WWE nie przekonał nawet pomysł, w którym Bully ostatecznie zostałby pokonany przez któregoś z czołowych baby face'ów federacji. Sam legendarny członek Dudley Boyz nie miał nigdy o to pretensji i pozostaje w dobrych relacjach z McMahonem.

Pojawiły się pierwsze plotki na temat potencjalnej karty tegorocznego Money in the Bank. Oprócz dwóch klasycznych ladder matchów o walizki z kontraktami na walki o główne pasy mistrzowskie (jeden dla kobiet, drugi dla mężczyzn) prawdopodobnie zobaczymy starcie Samoa Joe z Braunem Strowmanem o tytuł Stanów Zjednoczonych, Becky Lynch z Lacey Evans o mistrzostwo kobiet Raw oraz Setha Rollinsa z Drew McIntyre'em o pas Universal. Gala odbędzie się 19 maja.

Dave Meltzer poinformował, że CM Punk partycypował niedawno w turnieju jiu-jitsu. Była gwiazda WWE wystąpiła pod swoim prawdziwym nazwiskiem i w swojej kategorii wagowej zajął ostatnie, trzecie miejsce.

WWE ogłosiło zakontraktowanie kilku nabytków ze sceny niezależnej. Oprócz głośnego transferu, jakim niewątpliwie był KUSHIDA, do federacji ze Stamford trafią również Garza Jr. oraz Shane Strickland.

Nieprzyjemną sytuację przeżyła Lana, której konto na Snapchacie zostało zhakowane. Haker wrzucił na jej profil nieprzyzwoite materiały, choć zostały one szybko usunięte. Przypomnijmy, że Lana miała już tego typu problemy, gdy w październiku zhakowaniu uległo jej konto na Instagramie.

Roman Reigns w trailerze filmu Hobbs & Shaw:

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 18-04-2019 20:34:00

Udostępnij

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

(Ciekawie wyszedł ten news o Punku. Na Wrestlefans wersja pozytywna - Punk bez robienia rozgłosu bierze udział w turnieju i pokonuje trzech przeciwników zajmując finalnie trzecie miejsce. Na Atti wersja bez pokonywania kogokolwiek i jeszcze bycie ostatnim przegrywem.)

napisane przez Exozone w dniu : 20-04-2019

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy