Kontuzja Edwardsa, powroty na tapingach w Orlando, TNA i Wrestle-1 wznowią współpracę?
Zawodnik TNA, Eddie Edwards, prawdopodobnie nabawił się urazu kostki podczas wczorajszych tapingów w Orlando (ONO: Xtravaganza). Edwards został zabrany do pobliskiego szpitala. Po badaniach stwierdzono, że zawodnik ma problemy związane z piętą. Kontuzja pojawiła się, gdy podczas pojedynku Eddie wykonał backflip z apronu i wylądował na stopach. Pojedynek zakończył się około minutę później. Edwardsowi w zejściu na zaplecze pomogli pracownicy oraz Tommy Dreamer.
Crismon oraz Sonjay Dutt powrócili podczas czwartkowych tapingów na potrzeby Xplosion. Nie wiadomo, czy wrócili oni na stałe, czy tylko na potrzeby tych nagrań. Crismon ostatnio wystepował w TNA w 2013 roku, a Dutt - podczas ostatnich tapingów w wrześniu ubiegłego roku. Dutt dodatkowo walczył w dark matchu przed piątkowymi tapingami One Night Only (Hardcore Justice).
Ostatnio informowałem, że TNA szuka możliwości współpracy z AAA. Tymczasem, Jimmy Suzuki z Wrestle-1 napisał na Twitterze, iż zmierza do Orlando w celu ogłoszenia czegoś związanego z TNA. Możliwe, że chodzi o współpracę dwóch federacji.
Profile Homicide'a i Rhino zostały przesunięte do sekcji Alumni strony TNA. Pierwszy powrócił do pracy w federacjach niezależnych, a drugi powrócił do WWE podczas czwartkowych tapingów NXT.
Marshall i Ross von Erich przegrali z Manikiem i Jamesem Stormem podczas dark matchu przed sobotnimi nagraniami eventów ONO.
Około 500 do 600 fanów było obecnych podczas nagrań Xplosion.
Tommy Dreamer brał udział w piątkowych tapingach One Night Only: Hardcore Justice. Po main evencie odbyła się ceremonia urodzinowa Dreamera. Legenda ECW skończyła w piątek 44 lata.
Na następny odcinek Impact Wrestling (20 lutego) zapowiedziany został 20 Man Gauntlet Match.
- Główny roster o NXT, informacje o kontuzji Johna Ceny, Nash w Hall of Fame w tym roku?
- Sonnen i Silva - szczegóły sytuacji, NXT Takover: Rival - wydarzenia
Komentarze