Kontuzja członka New Day, gwiazda AEW odmówiła WWE

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 122

Gwiazda AEW, Darby Allin w wywiadzie dla Uproxx opowiedział o okolicznościach, w których odrzucił ofertę kontraktu z WWE. 26-latek przyznał, że nie chciał być jednym z wielu mało znaczących zawodników i że nie zadowoliłby się samym faktem pracy w federacji McMahona. Allin dodał też, że chce prędzej czy później skończyć z wrestlingiem, by skupić się na reżyserowaniu filmów.

Podczas walki The New Day (Woods & Big E) vs. The Revival na live evencie SmackDown w Australii Xavier Woods doznał urazu ścięgna Achillesa. Sędzia, gdy tylko zorientował się, że z zawodnikiem jest coś nie tak, pokazał znak "X", a Big E dokończył pojedynek w samotności, koniec końców ulegając mistrzom tag-teamowym. Nie wiemy jeszcze, jak długa pauza czeka Xaviera.

Podczas jednej z sesji rozdawania autografów Seth Rollins został zapytany o to, dlaczego nie nosi już białego stroju ringowego, w którym kilka lat temu występował jako mistrz WWE. Były członek The Shield odpowiedział, że nie pozwala mu na to Vince McMahon, który jest dziwnym staruszkiem i nie rozumie, że to był najfajniejszy strój, jaki kiedykolwiek istniał. Seth dodał również, że pamiętne wdzianko z SummerSlam 2015 oddał człowiekowi zajmującemu się archiwami.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 21-10-2019 16:51:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy