Kontuzja Ciampy, przyszłość Mandy Rose

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 166

Złe wiadomości dla fanów Tommaso Ciampy. WWE oficjalnie potwierdziło, że obecny posiadacz pasa NXT Championship zmuszony będzie poddać się dziś operacji kontuzjowanego od pewnego czasu kręgosłupa. Niestety, wiąże się ona z długą, sięgającą od 6 do aż 14 miesięcy, przerwą w występach ringowych, co wyklucza udział zawodnika w gali NXT TakeOver: New York, mającej stanowić zwieńczenie jego wieloletniego feudu z Johnnym Gargano.

To właśnie uraz Ciampy był przyczyną poważnych zmian w karcie ostatniego Monday Night Raw. Według oryginalnych planów widzowie ujrzeć mieli Fatal Four-Way Tag Team Match z udziałem DIY, Curta Hawkinsa i Zacka Rydera, Aleistera Blacka i Ricocheta oraz czwartego, nieujawnionego zespołu - mistrzowie dywizji, The Revival, zasiadać mieli tego wieczoru za stołami komentatorskimi.

Lokalnym zawodnikiem pobitym przez Mike'a Kanellisa podczas wtorkowego odcinka 205 Live był Colby Corino, syn legendy sceny niezależnej i jednego z trenerów NXT, Steve'a Corino.

Mandy Rose udzieliła wywiadu portalowi SportBIBLE. Spytana o rolę, jaką widzi dla siebie podczas zbliżającej się wielkimi krokami WrestleManii 35, stwierdziła, że jej celem jest zdobycie, wspólnie z Sonią Deville, pasów WWE Women's Tag Team Championship. "Sonia i ja jesteśmy gotowe na to wyzwanie. (...) Myślę, ze zasługujemy na to, by być kolejną drużyną, która dostaje szansę i jesteśmy na to gotowe".

Jak Pierwsza Dama WWE spędza wolny czas?


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy