Kontrowersje z Thunderdome, Keith Lee, Pat McAfee, McMahon zmienił skrypt Raw

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Podczas Raw doszło do niemałych kontrowersji związanych z Thunderdome. Jeden z fanów wyświetlił coś, co prawdopodobnie było fragmentem jednego ze zgromadzeń Ku Klux Klanu - organizacji rasistowskiej. Inny natomiast włączył zdjęcie Chrisa Benoit - zawodnika, którego WWE niemalże całkowicie wymazało ze swojej historii i od trzynastu lat nie wspomina jego nazwiska. Niewykluczone, że federacja wyciągnie jakieś konsekwencje wobec niesubordynowanych widzów.
Keith Lee zadebiutował na Raw ze zmienionym theme songiem oraz w innym stroju. Za tymi roszadami stoi prawdopodobnie Vince McMahon, który chciał nieco "przykryć" tuszę zawodnika, choć fanom te ruchy zupełnie się nie podobają. Uważają, że chairman znowu za bardzo kombinuje po swojemu i odebrał zawodnikowi jeden z kluczowych atutów - utwór wejściowy, który został zaśpiewany przez samego Keitha. Mimo to, Lee wciąż jest kandydatem do otrzymania dużego pushu w najbliższych miesiącach.

Pat McAfee wyjawił, że nie jest związany kontraktem z WWE i nie ma żadnych zobowiązań wobec NXT, ale nie wykluczył powrotu do ringu w przyszłości, choć raczej nie w najbliższej. Były zawodnik NFL w sobotę podczas NXT TakeOver XXX zmierzył się z Adamem Cole'em, lecz nie wyszedł z tej walki zwycięsko.

Wracając jeszcze do Vince'a McMahona - okazuje się, że sternik organizacji po raz kolejny namieszał tuż przed samym Raw. Na kilkadziesiąt minut przed emisją dosłownie podarł cały skrypt i trzeba było pisać nowy na kolanie, część nawet podczas trwania show. To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich miesiącach.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 25-08-2020 16:32:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy