Konkluzja Champions Series, kolejne nazwiska w karcie EmPowerrr, Aron Stevens

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Współposiadacz tytułów NWA World Tag Team Aron Stevens był gościem w podcaście Fired Up Network. Stevens ujawnił, że z NWA nie wiąże go żadna konkretna umowa i pomimo tego, że jest jednym z mistrzów tej federacji, to ustalenia dotyczące współpracy na linii NWA-Stevens są ustalane na "słowo honoru". Aron wspomniał również, że obecne ustalenia z NWA pozwalają mu na kontynuowanie kariery aktorskiej i jest zadowolony z tego, że może połączyć granie w filmach z występowaniem w ringu. Mistrz drużynowy NWA powiedział także, że jest otwarty na propozycje ze strony większych graczy na wrestlingowym poletku, takich jak WWE, Impact czy AEW. Cytując Stevensa: "Jeśli dostanę propozycję, która będzie miała sens zarówno kreatywnie, jak i w sensie finansowym, a dodatkowo pozwoli mi na jednoczesne podążanie innymi ścieżkami w życiu, to jestem za."

NWA ogłosiło na Twitterze piątą już uczestniczkę NWA Women's Invitational Cup na EmPowerrr - Debbie Malenko. Debbie, wbrew pozorom, nie jest spokrewniona z Deanem Malenko, ale była trenowana właśnie przez Deana i jego ojca Borisa.Do listy uczestniczek turnieju wyłaniającego nowe mistrzynie NWA World Women's Tag Team zostały dopisane dwa pierwsze nazwiska - The Hex, czyli Marti Belle oraz Allysin Kay.Dodatkowo, w trakcie NWA Post-Show po najnowszym odcinku Powerrr zostały ogłoszone kolejne nazwiska. Kolejną uczestniczką NWA Women's Invitational Cup została Jennacide. W narożniku będzie jej towarzyszyć Taryn Terrell. Do pojedynku o pasy NWA World Women's Tag Team został dodany team Hell on Heels (Sahara 7 & Renee Michelle).

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Oto uzupełniona karta NWA EmPowerrr PPV:


Cytat:
Pojedynek o pas NWA World Women's
Leyla Hirsch vs. Kamille (c)

Pojedynek wyłaniający posiadaczki tytułów NWA World Women's Tag Team

The Hex (Marti Belle & Allysin Kay) vs. Hell on Heels (Sahara 7 & Renee Michelle) vs. ??? vs. ???

Pojedynek o pas Impact Wrestling Knockouts
Melina vs. Deonna Purrazzo (c)

Turniej NWA Women's Invitational Cup
Tootie Lynn, Jamie Senegal, Chelsea Green, Lady Frost, Debbie Malenko, Jennacide i inne


Z powodu trudności natury technicznej, najnowszy odcinek NWA Powerrr nie został wyemitowany, jak zwykle, we wtorek o godzinie 18:05 (0:05 naszego czasu już w środę). NWA oraz FITE przeprosili fanów za pośrednictwem Twittera i zapowiedzieli, że wtorkowy odcinek zostanie wyemitowany w środę o tej samej porze.

Poniżej znajdują się wydarzenia z najnowszej gali NWA Powerrr!

* Trevor Murdoch (z Teamu Pope & Velvet Sky) pokonał Thoma Latimera (Team Kamille & Austin Idol)

*Mims (Team Kamille & Austin Idol) pokonał Jaxa Dane'a (Team Pope & Velvet Sky)

* Shawn Daivari pojawił się na gali NWA Powerrr, przerywając segment z udziałem Nicka Aldisa oraz Chrisa Adonisa, którzy besztali Jeremiah Plunketta za kiepski występ w Champions Series w ubiegłym tygodniu. Ostatecznie doszło do Tag Team matchu, w którym Plunkett i Daivari zmierzyli się z NWA World Heavyweight Championem Nickiem Aldisem oraz NWA National Heavyweight Championem Chrisem Adonisem. Pojedynek ten wygrali mistrzowie NWA.* W pojedynku decydującym o zwycięstwie w Champions Series i main evencie odcinka, Colby Corino (Team Pope & Velvet Sky) pokonał Saula Rinauro (Team Kamille & Austin Idol). Tym samym, każdy z członków drużyny byłego już NWA World Television Championa otrzymuje title shota na dowolny tytuł, w tym sam Pope, który nie posiada już tytułu, który mógłby chronić rocznym immunitetem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy