WWE 2k23 Even Stronger

Koniec pushu Alexandra? Kontuzje, powroty, kontrakty

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wygląda na to, że za decyzją o wyjątkowo jednostronnym przebiegu starcia AJ Styles - Cedric Alexander podczas niedzielnego Clash of Champions PPV stał sam Vince McMahon. Jak donosi Dave Meltzer, dyrektor generalny federacji nie należy do fanów pochodzącego z Karoliny Północnej zawodnika i stanowczo sprzeciwia się wysuwanym przez Paula Heymana pomysłom dotyczącym promocji jego osoby.

Jak informuje portal "Fightful", kończąca się w przyszłym roku umowa, na mocy której Jeff Hardy pozostaje na usługach WWE, przedłużona została o kolejnych dwanaście miesięcy.

Tommaso Ciampa zdementował pojawiające się ostatnio pogłoski, jakoby lekarze federacji dopuścili go do występów ringowych.

Kacy Catanzaro (wciąż pod kontraktem WWE) odniosła się do poniedziałkowego występu Marii Kanellis:Nieobecny od jakiegoś czasu w programach WWE Bobby Lashley poinformował na Twitterze, że przechodzona przezeń rehabilitacja po przebytej w sierpniu operacji łokcia przebiega sprawnie. Powrotu zawodnika możemy się spodziewać w listopadzie.

Do akcji w ringu powróciła za to Tamina Snuka - córka członka WWE Hall of Fame wystąpiła na live evencie brandu Raw odbywającym się w miejscowości Macon w stanie Georgia. Po krótkiej walce przegrała z Natalyą.

Bayley rzuciła otwarte wyzwanie kilku członkiniom brandu SmackDown:


Roman Reigns wystąpi gościnnie w jednym z odcinków trzeciego sezonu serialu "Elena of Avalor", wyprodukowanego na potrzeby stacji Disney Channel.

Co porabia w wolnym czasie Asuka?

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy