Koniec kariery zawodnika WWE? Brad Pitt wrestlerem?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

W walce z Kofim Kingstonem o pas WWE na live evencie na Filipinach Daniel Bryan pracował jako babyface. Pojedynek co prawda przegrał, ale po nim uścisnął dłoń mistrza i wzniósł jego rękę w geście uznania zwycięstwa. Nie wykonał natomiast słynnego jeszcze niedawno chantu „Yes!”.

W ramach promocji filmu "Ad Astra" Cathy Kelley przeprowadziła rozmowę z Bradem Pittem. Nie zabrakło oczywiście pytania o to, czy słynny aktor widziałby siebie w roli wrestlera lub menedżera. Gwiazdor odparł, że wolałby raczej zasiąść na widowni, bo jego występ w ringu na pewno wyszedłby katastrofalnie.


WWE zastrzegło kolejny znak towarowy. Tym razem jest to „The Bump”, czyli prawdopodobnie nazwa nowego show wyprodukowanego przez federację, być może tego, które wkrótce zagości na Fox Sports 1, o czym informowaliśmy w poprzednich newsach.

Pauzujący od lutego zeszłego roku Jason Jordan prawdopodobnie nie wróci już na ring. Po operacji karku wydawało się, że jego absencja potrwa około 12 miesięcy, a tymczasem dziś wiemy, że raczej nie zobaczymy go po raz kolejny w kwadratowym pierścieniu. Z kolei dobra wiadomość jest taka, iż obecnie Jordan pracuje na zapleczu jako producent, więc na brak zajęcia nie może narzekać.

Plakat Hell in a Cell:
dd78c58aaf256ee1e0cc96b4eef3207f.jpg

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 20-09-2019 18:14:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy