Koniec kariery Rousey? Plany na WrestleManię, Mocniejsza dywizja Tag Team

Maxi4
Newsów: 786

Informacje z Wrestling Observer Newslettera przygotowanie przez Szymona Końkę.

Dave Meltzer informuje, że obecna mistrzyni kobiet Raw Ronda Rousey może opuścić WWE po tegorocznej WrestleManii. Rousey ciąży fakt, że przez prawie rok rzadko spędza czas ze swoim mężem Travisem Brownem, a jej docelowym marzeniem było zamieszkać z nim na farmie i założyć rodzinę. Oczywiście jest wciąż szansa, że Rousey podpisze kolejny kontrakt przed WrestleManią.

Na ten moment nie mówi się o walce Undertakera na tegorocznej WrestleManii. Ponadto nieruszany jest temat potencjalnego pojedynku Larsa Sullivana z obecnie kontuzjowanym Johnem Ceną. Podczas konferencji Triple H zaznaczył, że nic się nie zmieniło w stosunku do pozycji Sullivana w federacji w związku z jego ostatnimi atakami paniki przed dark matchami.

Becky Lynch miała wystąpić w filmie "Fighting with My Family" opowiadającym o karierze Paige, lecz sama odrzuciła propozycję, gdyż musiałaby wziąć wielomiesięczną przerwę od występów. WWE wciąż planuje przegraną Lynch z Asuką o WWE SmackDown Women's Championship podczas Royal Rumble, a potem jej wygraną w Royal Rumble matchu i zmierzenie się z Rousey na WrestleManii.

Obecnie na galę Royal Rumble sprzedano około 25 000 do 30 000 biletów, zaś Chase Field w Phoenix może pomieścić 43 000 fanów. W Talking Stick Arena odbędzie się TakeOver: Phoenix, Raw i SmackDown. Na Raw obecnie sprzedano 7 000 do 7 500, SmackDown 6 500 do 7 000, a na TakeOver 8 500 do 9 000 biletów. Sama gala Royal Rumble ma trwać sześć godzin (wliczając pre-show). Faworytami męskiego Royal Rumble matchu są Braun Strowman i Seth Rollins.

Dave zaznaczył, że WWE chce odbudować dywizję tag team ze względu na start AEW. Pomimo ostatnich porażek, federacja chce wypromować The Revival jako najważniejszy zespół na Raw. Ich kontrakty z WWE obowiązują do kwietnia 2020. Przerwa AOP w występach jest spowodowana operacją kolana Akama, przez co zespół nie będzie występował do połowy marca. Istnieje również teoria, że Andrade oraz Rey Mysterio zaczną występować jako face'owy tag team, gdyż władze wciąż widzą w Andrade przyszłą wielką meksykańską gwiazdę.

Pomimo ostatnich informacji, Ilja Dragunov najprawdopodobniej trafi do brandu NXT na Florydzie zamiast NXT UK w Wielkiej Brytanii.

Don Callis był blisko podpisania kontraktów z Kennym Omegą i Chrisem Jericho przed ustanowieniem federacji AEW. Omega mógłby występować wciąż w New Japan oraz 30 razy do roku występować w Impact. Docelowo Jericho chce jeszcze walczyć dla New Japan przez najbliższy rok.

WWE daje informacje swoim zawodnikom, że przy starcie nowych kontraktów telewizyjnych jesienią, płace zawodników wzrosną. Dave twierdzi, że biznes WWE w tych czasach nie opiera się na zarobkach z gal house show i PPV, lecz na gwarantowanych pieniądzach z emisji gal w TV.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy