Koniec kariery HHH? Nieobecność Reignsa, DDP zaręczony, Danielson zawalczy w Azji

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Po tym, jak Triple H przeszedł zabieg kardiologiczny, wielu fanów zastanawia się, czy były mistrz WWE powróci jeszcze do ringu na chociaż tę jedną, pożegnalną walkę. Według Dave'a Meltzera, stan zdrowia Huntera był na tyle poważny, że ten prawdopodobnie już nigdy nie postawi nogi w kwadratowym pierścieniu jako czynny zawodnik. W tych okolicznościach, ostatnią walką stoczoną przez Triple H'a będzie jego starcie z Randym Ortonem ze stycznia tego roku.

Uspokoić możemy natomiast sympatyków Romana Reignsa, bowiem jego nieobecność na ostatnim SmackDown nie była spowodowana żadnymi problemami zdrowotnymi czy natury prywatnej. Tribal Chief miał po prostu na ten dzień zaplanowany urlop, co zostało ustalone około dwa miesiące temu.

Bryan Danielson został zapowiedziany na wydarzenie katarskiej federacji Qatar Pro Wrestling, które odbędzie się w dniach 18-19 marca 2022 roku, a nazywa się ono SuperSlam III (oryginalnie, trzeba przyznać ;) ). Całe show już teraz zapowiada się obiecująco - swoją obecność zapowiedziały już takie osobistości jak Bret Hart, Booker T, Sting, Eric Bischoff i Jon Moxley.

Tymczasem Diamond Dallas Page zaręczył się ze swoją dziewczyną - Payge:

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 13-12-2021 13:20:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy