Konflikt zawodników z AAA, Gangrel zawita do wXw

Arkao
Newsów: 1409

Kilka tygodni temu informowałem, że Jeff oraz Karen Jarrett pojawią się na wXw SuperStars of Wrestling, które odbędzie się 22 kwietnia w Hamburgu oraz 23 kwietnia w Oberhausen. Federacja poinformowała dzisiaj fanów, że na tych samych galach pojawi się była gwiazda WWE, Gangrel.

Na wczorajszej gali wXw Dead End XV nowym DTU Alto Rendimiento Championem został Kim Ray, który pokonał The Rotation. W walce wieczoru Karsten Beck ponownie obronił wXw Unified Championship pokonując Absolute Andy'ego. Marty Scurll oraz Axel Dieter Jr za to wygrywając swoje walki zakwalifikowali się do tegorocznego 16 Gold Carat Tournament. Poniżej pełne wyniki tej gali:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Kilka godzin temu zakończyła się gala RPW Live at the Cockpit 6, gdzie w main evencie aktualny RPW British Heavyweight Champion, Zack Sabre Jr, pokonał Williama Ospreaya. Aktualny pretendent do tego tytułu, Marty Scurll, udanie kontynuuje swoją drogę po pas mistrzowski i tym razem pokonał Evolve Championa, Timothy'ego Thatchera. Poniżej pełne wyniki gali:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Jak wiadomo od dawna, relacje między Reyem Mysterio a jego obecnym pracodawcą, AAA, nie są idealne. W ostatnim czasie jednak więcej zawodników wyraziło swoje niezadowolenie, a głównym powodem były rozliczenia z występów w Lucha Underground. W zeszłym sezonie LU wysyłało pieniądze do meksykańskiego partnera, a ten wypłacał je zawodnikom. Aktualnie jednak doszło do zmiany i amerykańska federacja wypłaca pensje bezpośrednio do swoich pracowników. Nie jest to dobra umowa dla AAA, które chce, by osoby, które są u nich zatrudnione, odprowadzały część zarobków na konto federacji. Jedną z najbardziej niezadowolonych osób jest Konnan, który także reprezentuje interesy Mysterio w federacji. To właśnie on na wczorajszych tapingach miał negocjować z federacją.

Mascara Dorada w lutym powrócił po 15 miesiącach do walk w Meksyku. Gwiazda New Japan Pro Wrestling w piątek, w drużynie z Mistico i Voladorem Jr, zmierzył się z El Barbaro Cavernario, Mephisto oraz Negro Casas.

AAA na swoim oficjalnym kanale na Youtube umieściło dwie części gali Guerra de Titanes 2016.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


El Texano Jr oraz El Mesias zawalczą 11 marca na Rey de Reyes o zwakowany pas AAA Mega Championship. Przypomnieć należy, że tytuł ten jest bez właściciela od 9 listopada, gdy Alberto El Patron odszedł z federacji do WWE.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy