Konflikt na linii McMahon - Triple H? Bliss nie wystąpi na MITB

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1454

WWE ogłosiło, że Alexa Bliss nie wystąpi na Money in the Bank przez problemy zdrowotne. Potwierdzono także, że w kobiecym Money in the Bank Ladder Matchu zastąpi ją Nikki Cross.

Link do filmu

Coraz głośniej w mediach jest o napięciu na linii Vince McMahon - Triple H. W sieci pojawiły się wieści, jakoby Vince w ostatnich tygodniach zamknął się na pomysły innych osób. Prezes do tej pory podejmował najważniejsze decyzje dotyczące produktu, natomiast przy ostatnich galach właściwie w większości kreował ich sposób rozpisania. Tym samym Triple H jest coraz bardziej sfrustrowany, bowiem w wielu kwestiach nie zgadza się z prezesem. By nie podgrzewać atmosfery, COO ograniczył się właściwie do dbania o gwiazdy, które niedawno awansowały z NXT do głównego rosteru. Co ciekawe, Vince nie ma zamiaru rezygnować z pełnej kontroli nad WWE, nawet przy starcie ligi XFL. Mimo 73 lat na karku McMahon swoje życie skupia wokół pracy i dbania o sylwetkę.

Podczas ostatniego NXT powstało spore zamieszanie wokół tytułów tag team. Początkowo wydawało się, że Viking Raiders oddadzą pasy, w związku z awansem na Raw. Zamiast tego jednak bronili mistrzostwa w starciu z Street Profits. Walka skończyła się rezultatem no contest przez ingerencję Forgotten Sons. Następnie do brawlu włączyli się Danny Burch i Oney Lorcan. Na WWE.com poinformowano, że w związku z wspomnianymi wydarzeniami zawieszono na razie NXT Tag Team Championship.

Beth Phoenix oficjalnie dołączyła do teamu komentatorskiego NXT, zastępując Percy'ego Watsona.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy