Komentatorzy Mae Young Classic, Stone Cold Steve Austin na Raw?

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie poinformowało, że komentatorami turnieju Mae Young Classic będą Jim Ross oraz Lita. Przypomnijmy, że pierwsze nagrania rywalizacji odbędą się na początku lipca, a finałowy odcinek jest planowany na wrzesień.

Pojawiły się informacje, że na dzisiejszym Raw w Los Angeles może pojawić się Stone Cold Steve Austin. WWE umieściło na swojej stronie grafikę koszulki o treści Los Angeles 3:16. Przypomnijmy, że także dzisiaj po dwóch tygodniach przerwy obecny będzie Brock Lesnar. Mało jednak realne, by federacja doprowadziła do konfrontacji dwójki legend.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że na gali federacji ICW pierwszy raz tytułu WWE UK bronił będzie Pete Dunne. Okazało się, że jego przeciwnika wyłoni walka, która odbędzie się w najbliższych tygodniach. Nie wiadomo jednak jeszcze, kto zawalczy w pojedynku o miano pretendenta.

Alberto El Patron oraz Paige zaprzeczyli pogłoskom mówiącym, że ich związek się zakończył. Meksykanin nadal jest zaręczony z byłą mistrzynią Div i para prawdopodobnie planuje ślub.

Darmowa walka między The Rockiem a Brockiem Lesnarem:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy