Kolejny nowy mistrz 24/7, Revival w NXT, Goldberg o Zigglerze

Arkao
Newsów: 1409

Dzi¶ rano informowali¶my, że nowym 24/7 Championem został R-Truth. Informacja ta jest jednak już mało aktualna, bo w budynku WWE zawodnik ten utracił tytuł. Zderzył się on ze ¶cian±, po czym stracił przytomno¶ć, a wykorzystał to pracownik federacji Michael Giacco. Prywatnie jest on managerem w WWE, ale do tej pory raczej nie było o nim słychać. Tym samym został on 63 mistrzem 24/7.
AKTUALIZACJA: R-Truth już odzyskał tytuł i został 64 mistrzem! Gratulujemy!

Informowali¶my już dzi¶ o tym, że podczas jutrzejszego NXT TV poznamy pretendenta do mistrzostwa NXT na gali Survivor Series. Tego samego dnia do złotego brandu powróc± The Revival. Byli mistrzowie drużynowi NXT stocz± walkę z The Undisputed Er±. Możemy się spodziewać, że na ¶rodowej tygodniówce pojawi się więcej zawodników z Raw oraz SmackDown.

W ostatnich tygodniach pojawiały się informacje, że Dolph Ziggler był w¶ciekły na booking swojej walki z Goldbergiem na SummerSlam. Legenda WCW w ostatnim wywiadzie bardzo pochwaliła jednak byłego przeciwnika, twierdz±c, że jest on wielkim profesjonalist±. Tak więc raczej Ziggler był zły na federację, a nie samego Billa Goldberga.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy