Kolejne ważne wydarzenie będzie miało miejsce w Indianapolis? Jinder Mahal vs Finn Balor

Arkao
Newsów: 1409

Newsy mogą zawierać spoilery z Raw.

Oficjalnie zostało potwierdzone, że 6 i 7 grudnia odbędą się dwa live eventy brandu Raw w New Delhi. Oczywiście pojawić ma się na nich obecny WWE Champion Jinder Mahal, który ma zaplanowane dwa pojedynki z Finnem Balorem. Nie wiadomo, czy do tego czasu Hindus utrzyma tytuł mistrzowski WWE, ale wydaje się to dość realne. Oczywiście możliwe jest też, że Jinder zostanie przeniesiony do czerwonego brandu w ramach planowanego SuperStar Shake-up.

Pozostając w temacie Jindera Mahala - posiada on tytuł mistrzowski WWE już przez 135 dni. Tym samym udało mu się wyprzedzić Eddiego Guerrero, Romana Reignsa oraz Rica Flaira. Jeżeli Hindus wyjdzie jako mistrz z gali Hell in a Cell, to praktycznie na 100% wyprzedzi Edge'a oraz AJ Stylesa.

Brock Lesnar za kilka dni wyprzedzi Kevina Owensa pod względem długości posiadania tytułu mistrzowskiego Universal. Kanadyjczyk posiadał złoto 188 dni, a Lesnarowi brakuje zaledwie pięciu, by go przebić.

Po wydarzeniach z dzisiejszego Raw można dojść do wniosku, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dojdzie do zjednoczenia grupy The Shield. Roman Reigns, Seth Rollins oraz Dean Ambrose ostatni raz wystąpili razem ponad 3 lata temu na Raw w Indianapolis. To właśnie wtedy Rollins zaatakował swoich braci za pomocą krzesła. W przyszłym poniedziałek Raw ponownie zawita do Indianapolis, więc realne, że Shield powróci tam, gdzie zostało zniszczone.

Kevin Owens vs Seth Rollins:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy