Kolejne tapingi Impact Wrestling, Jade odchodzi, Matt Morgan powraca, nowa umowa TV w UK

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Dziś w nocy zaczynają się kolejne tapingi Impact Wrestling. Według PWInsider.com na ich zapleczu mają się znaleźć między innymi: Konnan, Karen Jarrett, Bruce Prichard, Kevin Matthews i Fallah Bah z WrestlePro z New Jersey oraz prawdopodobnie Donovan Dijak z Ring of Honor oraz powracający Matt Morgan. Nick "Magnus" Aldis również ma zacząć ponowne występy w Impact Wrestling od dzisiejszych tapingów.

Kolejną osobą, która pożegnała się z Impact Wrestling, jest Jade. Zawodniczka występowała w federacji od 2015 roku.

Odnośnie ostatnich odejść, bardzo możliwe jest to, że w ciągu najbliższych miesięcy jeszcze kilka osób może opuścić szeregi Impact Wrestling. Kilku innych zawodników i zawodniczek będzie decydowało lada chwila o podpisaniu (bądź nie) nowych umów z federacją. PWInsider podało listę osób, które na pewno zostały już związane z Impact Wrestling nową umową. Są to: ECIII, Bobby Lashley, Moose, Eddie Edwards, Davey Richards oraz Eli Drake.

Oficjele Impact zmieniają też sposób wynagradzania swoich zawodników i zawodniczek. Wcześniej zawodnicy dostawali określoną sumę za występ w każdym odcinku Impactu. Teraz mają mieć zapłacone tylko za cały dzień tapingów. Na przykładzie rozpoczynających się dziś nagrań: jeśli zawodnik przepracuje czwartek, piątek, sobotę i niedzielę (2-5 marca), to dostanie z góry ustaloną sumę za cztery przepracowane dni tapingów, a nie za 12 odcinków Impactu.

Ostatnio informowaliśmy, że Matt Morgan powraca już niedługo "na gale tygodniowe jednej z federacji". The Wrestling Observer Newsletter podaje, że Morgan ma powrócić właśnie do Impact Wrestling i w ciągu najbliższych czterech tygodni pojawi się na galach Impact.

Do Impact Wrestling po około trzech latach powrócił Bruce Prichard. Bruce na zapleczu ma pełnić rolę doradcy, ale ma mu też zostać przydzielona rola, którą będzie odgrywać przed kamerami.

Jak wiemy, Matt i Jeff Hardy są już oficjalnie "wolnymi strzelcami". Bracia w najbliższym czasie pojawią się 1 kwietnia w Ring of Honor, gdzie zmierzą się z The Young Bucks. Matt i Jeff wezmą też udział w eventach organizowanych podczas WrestleMania Weekendu przez World Wrestling Network (2 kwietnia).

Pozostając w temacie braci Hardy, naturalnie nie będą oni obecni w żadnej formie podczas rozpoczynających się dziś w nocy tapingów Impact Wrestling, nawet w celu zrzucenia pasów TNA Tag Team. Oficjele Impact Wrestling odrzucili propozycję braci i zastanawiają się nad sposobem, w jaki mogą pozbawić The Hardyz tytułów drużynowych bez ich uczestnictwa.

W wywiadzie dla The Financial Post Leonard Asper z Anthem Sports wyjawił powód, dla którego Anthem wykupiło TNA od Dixie Carter. Mimo tego, że Asper był fanem AWA za czasów Verne'a Gagne'a, to zapewnił, że wykupienie TNA było decyzją biznesową i bycie fanem wrestlingu nie miało z nią wiele wspólnego. Asper zdradził też, że gale Impact są obecnie pod względem oglądalności na drugim miejscu spośród wszystkich programów emitowanych przez The Fight Network. Na jaw wyszły też plany powrotu live eventów, których nie zdążyli zrealizować Corgan i Carter.

Od kwietnia bieżącego roku Impact Wrestling startuje z nową umową TV w Wielkiej Brytanii. Na kanale Spike UK emitowane będą zarówno cotygodniowe gale Impact Wrestling (w piątki; na godziny po premierowej emisji odcinka w Stanach), jak i gale PPV. Dodatkowo na kanale My5 emitowane będą gale Xplosion.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy