Kolejne TakeOver także podzielone na dwie noce? Spoilery z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

Coraz więcej doniesień wskazuje na to, że podczas tygodnia WrestleManii zobaczymy następną galę TakeOver. Co więcej - PWInsider poinformował, iż jej karta także może zostać podzielona na dwie noce. Pierwsza miałaby miejsce w środę, 8 kwietnia, druga dzień później. Czekamy nadal na potwierdzenie ze strony WWE.

Być może wtedy dojdzie też do innego dużego ogłoszenia. Media są przekonane, że przesądzone jest przesunięcie tygodniówek NXT na wtorki. Jednocześnie emisja programu pozostałaby w ramówce USA Network. Do tej pory program realizowano w środy.

Poniżej spoilery z ostatniego epizodu NXT!

Do sporego zamieszania doszło podczas walki o WWE Women's Tag Team Championship. Sędzina została przypadkowo znokautowana podczas jednej z akcji Raquel Gonzalez. Adam Pearce przywołał kolejnego sędziego, który kazał zakończyć pojedynek po zapięciu dźwigni Shayny Baszler na Dakocie Kai. Kontrowersje wywołał jednak fakt, że to nie Dakota, a Raquel była wtedy legalną zawodniczką. Przebywała jednak poza ringiem. GM NXT - William Regal już zapowiedział, że za tydzień odniesie się do tej sytuacji.


Link do filmuWiadomo też, że Adam Cole doczeka się szansy odzyskania NXT Championship. Za tydzień zawalczy o pas z Finnem Balorem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy