Kolejne problemy NJPW, AEW i innych federacji

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 762

Koronawirus sprawił, że prawie wszystkie federacje na świecie musiały odwołać swoje gale albo organizować je bez udziału publiczności.

New Japan w marcu odwołało New Japan Cup. Już teraz wiadomo, że nie odbędzie się również Sakura Genesis 2020, planowane na 31 marca, oraz pierwszy dzień Road To Wrestle Dontaku 2020 (11.04).

AEW odwołało w kwietniu i maju nagrania Dynamite w miastach Albuquerque, Houston, Nowy Orlean oraz Filadelfia. Galę będą nadawane na antenie TNT w innych miejscach i bez udziału publiczności. Pod dużym znakiem zapytania stoi organizacja PPV Double Or Nothing 2020, które ma odbyć się 23 maja w Las Vegas.

Federacja PROGRESS odwołała swoje wszystkie show do końca maja. Największy ich turniej, Super Strong Style 16, został przełożony na koniec sierpnia. Galę Chapter 102 federacja udostępniła za darmo na Twitchu: https://www.twitch.tv/videos/573500671 .

Impact Wrestling odwołał PPV Rebellion, które miało odbyć się 19 kwietnia w Nowym Jorku. Specjalny odcinek Lockdown z 28 marca również się nie odbędzie.

Ring of Honor odwołało wszystkie swoje live eventy oraz PPV do końca maja.

Niemieckie wXw chce przeprowadzić najbliższą swoją galę 15 maja w Hamburgu. Angielskie Revolution Pro planuje powrócić z galami 28 maja.

Irlandzka federacja Over The Top Wrestling odwołała 14 marca swoją największą galę ScrapperMania 6. W kwietniu również nie zorganizują żadnych gal.

dodane przez Tomasz Cherek (Maxi4) w dniu: 23-03-2020 22:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy