Kolejne odejście z WWE, zmiana przydomków zawodników, przyszłość WrestleManii

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 301

W WWE doszło do kolejnego odejścia jednego z członków załogi. Z posadą pożegnał się Greg Hamilton, który od sześciu lat pracował jako ringowy konferansjer. Niektórzy spekulują, że został zwolniony po tym, jak kilka dni temu na Instagramie groził jednemu z raperów pozwem od prawników WWE za samplowanie jego głosu. Wpis został co prawda usunięty, a sam Hamilton napisał, że jego odejście to obopólna decyzja obu stron, a on sam chce odpocząć i skupić się na rodzinie oraz swoim zdrowiu psychicznym.

Zelina Vega, z racji zwycięstwa w turnieju "Queen's Crown" będzie od teraz posługiwać się przydomkiem Queen Zelina. Xavier Woods również otrzyma ksywkę w tym stylu, lecz prawdopodobnie nie będzie to King Xavier, jak planowano na początku, tylko King Woods lub jeszcze inaczej, o czym zapewne przekonamy się w najbliższym czasie.

Zdaniem Dave'a Meltzera, uczynienie WrestleManii 38 dwudniowym eventem oznacza, że teraz już wszystkie gale pod tego szyldu będą rozłożone na dwa dni. Pomysł ten podobno bardzo podoba się szatni, a ponadto taka organizacja generuje więcej przychodów i nie obciąża fanów jednodniowym, wielogodzinnym widowiskiem.

Hulk Hogan vs. "Macho Man" Randy Savage z Halloween Havoc 1996, czyli rzadka okazja, aby zobaczyć Hogana w bujnej czuprynie ;)

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 27-10-2021 18:50:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy