Kolejne gwiazdy NJPW w WWE? Singlowy push dla byłego NXT Tag Team Championa?

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że Finn Balor podczas wizyty w Japonii nie był zajęty tylko promowaniem WWE. Zagraniczne portale poinformowały, że były Universal Champion nakłaniał Kenny'ego Omegę, Marty'ego Scurlla oraz Sanade do podpisania kontraktu z WWE. Przypomnijmy, że pogłoski o przejściu Omegi do federacji Vince'a McMahona pojawiają się od kilku miesięcy. Obecnie jest on jednak bardzo ważną postacią na japońskiej scenie - na gali Dominion ponownie spróbuje pokonać Kazuchikę Okadę i zabrać mu tytuł IWGP Heavyweight.

Wczoraj informowaliśmy, że bardzo możliwe jest dołączenie Alexy Bliss oraz Nii Jax do Total Divas w zbliżającym się sezonie. W związku z tym singlowy push w NXT prawdopodobnie otrzyma Buddy Murphy. Prywatnie jest on narzeczonym Bliss, a do tego zbiera dobre recenzje na zapleczu. To właśnie Murphy był jedną z głównych postaci touru NXT po Australii.

Kevin Owens udzielił ostatnio wywiadu dla NOLA, w którym został zapytany o swojego wymarzonego rywala na WrestleManii. United States Champion wskazał na Finna Balora, Samiego Zayna oraz Shawna Michaelsa.

Wygląda na to, że Emma wkrótce ponownie pojawi się w telewizji. Australijka pojawiła się na wczorajszym live evencie Raw, gdzie stworzyła drużynę z Nią Jax i Alexą Bliss.

Nie tak dawno informowaliśmy, że to Vince McMahon stał za zmianą ring name'u TJ Perkinsa. Do całej sytuacji odniósł się jednak sam TJP, który stwierdził, że sam prosił o zmianę swojego pseudonimu.

Superstars offer congratulations to Samoa Joe:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy