Kolejne GRR za rok? Powody nieobecności jednej z gwiazd, Rekordy na gali

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Poniższa paczka newsów zawiera otwarte spoilery z Greatest Royal Rumble!

Gala w Arabii Saudyjskiej okazała się być sukcesem, ale jeszcze przed jej rozpoczęciem pojawiały się informacje, że Greatest Royal Rumble stanie się doroczną tradycją. Nie wiadomo jeszcze, czy każda z gal będzie nosiła taką samą nazwę i czy na każdej odbywać się będzie duże Royal Rumble.

Na Greatest Royal Rumble nieobecny był Sami Zayn. Powodem jego absencji były stosunki polityczne, jakie łączą Arabię Saudyjską i Syrię. Jak wiadomo, Zayn ma syryjskie pochodzenie. Co ciekawe, to WWE poprosiło zawodnika, by został w domu, nie chcąc narażać relacji z miejscowymi władzami.

Braun Strowman wyeliminował z Royal Rumble aż 13 osób, tym samym pobił więc rekord należący do Romana Reignsa. Rekordzistą został także Daniel Bryan, który spędził w ringu godzinę i 16 minut.

Duże poruszenie w mediach społecznościowych, ale również na arenie wywołała wpadka Titusa O'Neila, który wychodząc do ringu, potknął się. Fragment został powtórzony kilka razy, a komentatorzy nie mogli opanować rozbawienia.
Z uznaniem spotkał się za to segment z udziałem młodych gwiazd z Arabii Saudyjskiej.

Tag team Matta Hardy'ego i Braya Wyatta nosi nazwę The Deleters of Worlds.

Pojawiły się informacje, że Finn Balor może wkrótce przejść heel turn. Irlandczyk wziął wczoraj udział w Ladder Matchu o mistrzostwo interkontynentalne, przegrał jednak na ostatniej prostej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy