Kolejne doniesienia na temat konfliktu Punka z Perrym

Giero
Newsów: 1906

Pojawiły się kolejne doniesienia na temat konfrontacji CM Punka z Jackiem Perrym na zapleczu All In w Londynie.

Wygląda na to, że sytuacja nie jest taka prosta. Oficjele początkowo mieli zaakceptować spot Perry'ego z szybą samochodu, tyle że miało dojść do tego podczas nagrań Collision. Już wtedy pomysł nie spodobał się Punkowi. Prawdopodobnie jego konflikt z Perrym rozpoczął się wcześniej niż w Londynie. Sam Jack zasugerował taką akcję, by wypisać się na dłużej z telewizji - bo i tak to planowano. Ze spotu wtedy ostatecznie zrezygnowano i sytuacja miała być rozwiązana. Perry dopiął jednak swego w Londynie.

Tymczasem kolejne relacje, już od neutralnych osób, sugerują, że to CM Punk na zapleczu All In miał prokowować Jacka. Gdy nawiązała się kłótnia, to Brooks najpierw odepchnął, a następnie uderzył znienacka Perry'ego. Osoby będące w pobliżu zaingerowały przed doprowadzeniem do większej bójki. Punka natomiast uspokoił Samoa Joe, z którym zresztą miał potem walkę.

Co więcej - wszystko działo się na oczach Tony'ego Khana, do którego także Punk miał doskoczyć z pretensjami w pewnym momencie incydentu.

Niektóre źródła sugerują też, iż istnieją nagrania z kamer. Jeżeli tak, to mogą być kluczowe w trakcie śledztwa. Jak wiadomo - na czas tego procesu i Punk i Perry są zawieszeni przez AEW.

Źródło: Wrestling Observer Newsletter

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy