Kolejna walka o tytuł na MITB, Mickie James, Christian, oglądalność SmackDown

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

WWE ogłosiło, że na Money in The Bank dojdzie do walki o tytuły tag-teamowe SmackDown. Broniący tytuły The New Day (Kofi & Big E) podejmą Miza & Morrisona, The Forgotten Sons oraz Lucha House Party w Fatal-4-Way Matchu.

Przy okazji wydania nowej piosenki Mickie James wypowiedziała się także na temat różnicy pomiędzy walką przy pustych trybunach oraz gdy hala jest wypełniona. Była mistrzyni kobiet stwierdziła, że dzięki reakcji fanów zawodnicy wiedzą, czy dobrze wykonują swoją robotę oraz napędza ich to do jeszcze większych starań, aby widowisko było jak najbardziej efektowne.

Hall of Famer Christian przyznał w programie "The Bump", że najpiękniejszym momentem jego kariery było zdobycie tytułu wagi ciężkiej w 2011 roku. Dodał też, że znakomicie wspomina feud z Randym Ortonem, z którym miał świetną chemię w ringu i wykręcił kilka znakomitych walk. Jako tę najlepszą z całej serii wskazał batalię z Over The Limit 2011, z której zwycięsko wyszedł jednak jego rywal.

Wczorajsze SmackDown zgromadziło widownię na średnim poziomie 1.92 miliona. Jest to spadek w porównaniu z zeszłotygodniowym epizodem, który nieznacznie przekroczył barierę 2 milionów widzów. Przy okazji warto zerknąć na 10 najlepszych momentów z ostatniego odcinka:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 02-05-2020 21:35:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy