Kofi o walce na WrestleManii, Prowadzący Hall of Fame

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 106

WWE poinformowało, że osobą, która wprowadzi Brutusa "The Barber" Beefcake'a do Hall of Fame będzie jego dobry przyjaciel - Hulk Hogan.

Kofi Kingston wyznał ostatnio w wywiadzie, że dołączenie do New Day było doskonałą decyzją, która ożywiła jego karierę i po 10 latach pozwoliła mu powrócić do rywalizacji w main evencie. Dodał także, iż choć nie spędził do tej pory wiele czasu w ringu z Danielem Bryanem, to tak czy siak te momenty były wyjątkowe i wie, że na WrestleManii stoczą ze sobą świetny pojedynek.

Corey Graves i Renee Young w duecie poprowadzą tegoroczną ceremonię Hall of Fame. Natomiast wydarzenia z czerwonego dywanu relacjonować będzie powracająca Maria Menounos.

Mark Henry wypowiedział się na temat potencjalnego dołączenia do WWE przez byłą gwiazdę NFL - Roba Gronkowskiego. "Najsilniejszy Człowiek Świata" uważa, że to dobry pomysł, choć nie wie, co myśli o tym sam zainteresowany, który podobno rozważa także karierę w Hollywood. Hall of Famer wspomniał także o ograniczonym grafiku Brocka Lesnara. Według niego taki stan rzeczy musi się utrzymać, aby Brock dalej stanowił atrakcję dla widza, podobnie jak to było przed laty z Andre The Giantem.

Do ciekawego wniosku doszedł niedawno Elias, który stwierdził, że jego postać jest na tyle interesująca, iż chciałby spróbować swoich sił w feudzie z "wielkim nazwiskiem", na przykład Johnem Ceną lub nawet Undertakerem.

Gwiazdy WWE na stadionie New York Yankees:


dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 04-04-2019 19:59:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy