Kiedy wygasa kontrakt Lesnara, Triple H o walce z The Rockiem, Powroty gwiazd

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dana White w jednym z niedawnych wywiadów zdradził, że kontrakt Brocka Lesnara z WWE kończy się w sierpniu 2018 roku, a nie jak dotychczas zakładano od razu po WrestleManii 34. Mimo że federacja wcześniej wyraziła zgodę na walkę Bestii w UFC, teraz nie jest zainteresowana takim rodzajem umowy.

W wywiadzie z indyjskimi mediami Triple H wyraził chęć stoczenia pojedynku na WrestleManii z The Rockiem. Przypomnijmy, że trzy lata temu miał miejsce segment na zapleczu, który mógł wskazywać na rozpoczęcie rywalizacji między tymi zawodnikami, później doszło do konfrontacji w ringu z udziałem Rondy Rousey na WrestleManii 31. Sam The Game przyznał, że toczono rozmowy na ten temat, obaj są jednak bardzo zajęci, może więc być ciężko zgrać terminy.

Tymczasem Jim Ross podczas występu w jednym z podcastów zadeklarował, że chętnie skomentuje walkę War Games podczas zbliżającego się NXT TakeOver.

Dave Meltzer w ostatnim wydaniu Wrestling Observer Radio stwierdził, że powrót grupy The Shield ma związek z brakiem dużych gwiazd na kolejnym PPV od Raw, czyli TLC. Potwierdził tym samym krążące od jakiegoś czasu pogłoski, że WWE, przy braku Brocka Lesnara czy Johna Ceny, potrzebowało dużego wydarzenia, by lepiej sprzedać bilety na tę galę.

Meltzer poinformował również, że rehabilitacja Samoa Joe przebiega bez większych problemów i powinniśmy zobaczyć go w ringu już pod koniec miesiąca.

Nie wiadomo, kiedy Darren Young powróci do WWE TV, ostatnio jednak wystąpił na kilku live eventach. Co ciekawe, zawodnik występuje jako heel. Stworzył on drużynę z Eliasem, Goldustem i Dashem Wilderem, która przegrała z Rhyno, Heathem Slaterem, R-Truthem i Apollo Crewsem. Przerwa Younga trwała od stycznia i była spowodowana kontuzją łokcia.
Dean Ambrose i Seth Rollins oglądają swój pojedynek w klatce Hell in a Cell:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy