Kiedy wróci Kevin Owens? Najważniejsze wydarzenia z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Newsy zawierają otwarte spoilery z Monday Night Raw!

Wydarzenia z Raw po raz kolejny jasno wskazują, że na WrestleManii 35 dojdzie do Triple Threat Matchu o WWE Raw Women's Championship. Mimo iż Becky Lynch przeprosiła Stephanie McMahon i Triple H'a, to Vince McMahon ogłosił zawieszenie jej na 60 dni. Oznacza to wykluczenie z walki na WrestleManii. Jednocześnie prezes potwierdził, że jej miejsce w pojedynku z Rondą Rousey zajmie Charlotte Flair.

Podczas Raw wyłoniono nowych mistrzów tag team tego brandu. Dash Wilder i Scott Dawson w końcu zdobyli tytuły mistrzowskie w głównym rosterze, pokonując Bobby'ego Roode'a i Chada Gable'a.

Doszło także do ciekawej sytuacji z udziałem Deana Ambrose'a. Ambrose wyszedł na ring po konfrontacji Setha Rollinsa z Paulem Heymanem, gdy Seth był jeszcze obecny w kwadratowym pierścieniu. Dean stwierdził krótko, że ma nadzieję, iż Seth pokona Bestię. Dave Meltzer poinformował, że w pierwotnym skrypcie Ambrose miał wygłosić zdecydowanie dłuższe promo, ale ten zignorował to.

W ciągu miesiąca dojdzie do powrotu Kevina Owensa. Na razie nie wiadomo, do jakiego brandu będzie należał, ale wyemitowano specjalne promo, podczas którego potwierdził wyleczenie kontuzji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy