Kiedy powróci Dean Ambrose? AJ Styles będzie bronił pasa na Royal Rumble?

Arkao
Newsów: 1409

Newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszego Raw!

WWE poinformowało, że jedna z ich największych gwiazd – Dean Ambrose może pauzować nawet przez 9 miesięcy. Na zagranicznych portalach pojawiło się jednak wiele plotek mówiących, że przerwa Ambrose'a będzie dużo krótsza. Być może Vince McMahon chce zastosować ten sam chwyt jak w przypadku Brauna Strowmana, który miał pauzować przez pół roku, a powrócił po kilku tygodniach. Oczywiście pierwszym prawdopodobnym miejscem powrotu byłego WWE Championa jest gala Royal Rumble.

Wiele spekuluje się o tym, że zdobycie przez Setha Rollinsa i Jasona Jordana tytułów drużynowych Raw będzie powodem heel turnu Deana Ambrose'a właśnie na Secie Rollinsie. Od miesięcy mówi się, że starcie członków grupy The Shield może być jedną z najważniejszych walk WrestleManii 34.

Jak na razie potwierdzono trzy walki na Royal Rumble 2018. Są to dwa Royal Rumble Matche oraz pojedynek o pas mistrzowski Universal. Nadal nie wiadomo, kto może być przeciwnikiem AJ'a Stylesa na styczniowym PPV, ale coraz głośniej mówi się o Dolphie Zigglerze jako kolejnym pretendencie. Inną możliwością jest wystawieniem do tego pojedynku Kevina Owensa lub Samiego Zayna.

Nie jest jednak pewne, że obecny WWE Champion weźmie udział w tym pojedynku. Według portali bukmacherskich jest on jednym z największych faworytów do wygrania Royal Rumble Matchu. Tak więc istnieje możliwość, że tylko jeden główny pas mistrzowski będzie broniony na tym PPV.

Walka mistrzowska z Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy