Kiedy pogorszyły się relacje McMahona z Księciem Arabii Saudyjskiej?

Arkao
Newsów: 1409

Vince McMahon podobno zareagował bardzo dobrze na ostatnie SmackDown, na którym główne role odegrały gwiazdy NXT. CEO federacji kilka godzin przed rozpoczęciem emisji napisał jeszcze raz skrypt, a bardzo dużą rolę na zapleczu odgrywał Triple H. Podobno McMahon bardzo chciał zapewnić dobrą rozrywkę fanom, którzy kupili bilet, patrząc na to, że tydzień wcześniej rating był bardzo niski. Finalnie był on zadowolony z poziomu show.

Pozostając w temacie właściciela WWE - pogorszenie jego relacji z Księciem Arabii Saudyjskiej nastąpiło po planowanym spotkaniu, do którego miało dojść w poprzednim tygodniu. McMahon dotarł w umówione miejsce, by negocjować emisję jego produktu w lokalnej telewizji, ale Muhammad bin Salman nie przyszedł. Wtedy właśnie Vince wściekł się na partnera biznesowego.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Rok 2021 - Po kolejnym nieudanym gloryfikowanym house show zwanym Crown Jewel tym razem Wincent Kenedy McMahon zostaje zatrzymany w Arabii Saudyjskiej, a roster bezpiecznie ląduje w San Francisco i udaję się na kolejne Smackdown live, które w sumie nie jest już live, bo brakuje kasy spowodowane słabymi ratingami. Ludzie nie jarają się już WWE, bo AEW robi lepsze show i logiczniejszy booking.
Następnego dnia pracownicy mimo wolnego zostają wezwani do siedziby w Stanford.
Triple H każe wszystkim usiąść w wielkim pokoju tak aby każdy się pomieścił. Otis potrzebuje 2 krzeseł.
Hunter prosi wszystkich o uwagę i puszcza kasetę. Na ekranie widzimy jak ISIS przetrzymuje Winsa i bardzo powoli przystępuje do obcięcia mu głowy tępą maczetą. Krew się leje, piski na widowni, Schejn się poci, słychać krzyki Chairmana. które nikną po połowie długości szyi, Alexa Bliss sprawdza kolor paznokci. Wszyscy stoją zdegustwani po czym kiedy jest po wszystkim przywódca terrorystów podchodzi do kamery z odciętą głową szefa, rzuca ją przed siebie, pada ujęcie na nią, a w tle głos "to jest wasz head writer, he he.". Wrestlerzy zaczynają się śmiać z tego suchara, Triple H ma łzy szcześcia, w końcu może pushować gwiazdy NXT, kierowca autobusu zaczyna klaskać, Heavy Machinery robią Worma, Mandy Rose pozuje, Paige ucieka nagrywać seks taśmy.
Mija pół roku.
Niestety mimo wcześniejszych obietnic - jednak nic się nie zmienia.
Mahal zostaje mistrzem Universal, syn Goldberga walczy z Mansoorem o WWE title'a na WMce.
Syn Reya debiutuje, ale Dominik przyznaje się, że jest transgenderem, więc powstaje transgender title.
Zack Ryder i Mojo Rawley mają ze sobą romans co doprowadza do ich zwolnienia.
Wszyscy znaczą już zawodnicy dawno przeszli do AEW lub innych alternatyw.
Paige dalej kręci na backstage'u.

napisane przez CzaQ w dniu : 04-11-2019


Cytat: CzaQ

Po kolejnym nieudanym gloryfikowanym house show zwanym Crown Jewel tym razem Wincent Kenedy McMahon zostaje zatrzymany w Arabii Saudyjskiej, a roster bezpiecznie ląduje w San Francisco i udaję się na kolejne Smackdown live, które w sumie nie jest już live, bo brakuje kasy spowodowane słabymi ratingami. Ludzie nie jarają się już WWE, bo AEW robi lepsze show i logiczniejszy booking.


Jakoś obstawiam na spokojnie, że jak ktoś pierwszy zbankrutuje to raczej nie WWE ;) Chujowe Raw ma cztery razy większy rating niż chujowe Dynamite

napisane przez Arkao w dniu : 04-11-2019

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy