Kiedy kolejne Evolution? Faworyci walk na Raw, McIntyre vs. Reigns?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia, jakoby WWE miało po raz kolejny zorganizować PPV Evolution - galę, na której walczyłyby wyłącznie kobiety. Na razie jednak zupełnie nie ma takich planów. W dobie pandemii COVID-19 trudno byłoby odtworzyć atmosferę wydarzenia bez kibiców, a ponadto obecnie star power nie stoi na najwyższym poziomie. Becky Lynch, Charlotte Flair oraz Ronda Rousey chwilowo nie pokazują się w telewizji, natomiast Trish Stratus definitywnie zakończyła karierę.

Według bukmacherów, faworytem starcia o tytuły tag-teamowe na dzisiejszym Raw jest The New Day. Ciekawie z kolei przedstawiają się szanse w batalii o pas WWE, bowiem jeszcze niedawno pewniakiem do zwycięstwa był Randy Orton, a teraz obaj zawodnicy idą mniej więcej łeb w łeb i zmiana mistrza nie jest wykluczona.

Zostając przy temacie McIntyre'a, Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio uważa, że WWE prędzej czy później doprowadzi do walki Szkota z Romanem Reignsem o wysoką stawkę, być może już na WrestleManii. Innymi potencjalnymi oponentami panującego mistrza Universal są Big E, który może wygrać Royal Rumble Match lub The Rock, lecz ta opcja wydaje się mało prawdopodobna.

Team Triple H vs. Team Umaga - Survivor Series 2007:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 16-11-2020 17:28:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy