Kenny Omega oficjalnie w AEW

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 750

Podczas konferencji prasowej All Elite Wrestling w Las Vegas Kenny Omega został oficjalnie przedstawiony jako pełnoprawny członek rosteru AEW. Omega pojawił się osobiście i jego przemowa została przerwana przez Chrisa Jericho. Doszło do bójki pomiędzy wrestlerami, ale została ona szybko przerwana przez pracowników AEW.Na konferencji podano informacje na temat sprzedaży biletów na pierwszą galę AEW Double Or Nothing, która odbędzie się 25 maja w Las Vegas w hali MGM Grand. Przedstawiono nowych członków rosteru oraz nakreślono kierunek karty gali Double Or Nothing.

Hangman Page i PAC oficjalnie będą walczyć 25 maja na gali Double Or Nothing o pierwszy pas AEW.

Young Bucks zapowiedzieli, że będą budować najlepszą na świecie dywizję Tag Team. Do rosteru dołączyli The Best Friends (Beretta i Chuck Taylor). Na scenie pojawili się również Lucha Brothers (Pentagon Jr. i Fenix), którzy zaatakowali The Young Bucks i potencjalnie zmierzą się ze sobą 25 maja.AEW ogłosiło współpracę z meksykańską federacją AAA. Na konferencji byli obecni przedstawiciele chińskiej federacji Oriental Wrestling Entertainment, z którą już wcześniej AEW nawiązało współpracę. Ogłoszono, że SCU (Kazarian, Daniels, Scorpio Sky) zmierzą się na Double Or Nothing z Cimą i dwoma wrestlerami OWE.

Brandi Rhodes przedstawiła cztery nowe wrestlerki w AEW. Są to: Aja Kong, Yuka Sakazaki, Kylie Rae, Nyla Rose. Do rosteru dołączyli również Sammy Guevara, Sonny Kiss oraz kilka dni temu Jimmy Havoc.

Pełna relacja z konferencji AEW:


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy